Варто пам'ятати, що Джо Байден справедливо вважається ветераном "Холодної війни". І як політик вже ставив Москву на коліна в командах минулих президентів, коли та була на порядок могутніша. Як то кажуть на Росії: "Можем повторить"

Держдепартамент США заявив про порушення американських санкцій російським судном-трубоукладачем "Фортуна" і його власником "КВТ-РУС". Це свідчить про можливість нового раунду санкцій США з метою зупинки будівництва "Північного потоку – 2", повідомляють Патріоти України з посиланням на Bloomberg.
У звіті перераховані інші організації, які були звільнені від санкцій. Тому що вони згортають свою роботу над "Північним потоком – 2".
Звіт Держдепартаменту мали представити 19 лютого. Але адміністрація Джо Байдена заявила, що їй потрібно трохи більше часу, щоб розібратися в розвідданих, щоб визначити, які судна, люди, організації допомагали з проєктом трубопроводу.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...