
"Жахливі ракетні удари по Києву. Востаннє наша столиця переживала подібне у 1941, коли її атакувала нацистська Німеччина", - пояснив міністр.
Як повідомлялося, о 4 ранку в Києві пролунали вибухи. За повідомленнями, йдеться про дві крилаті або балістичні ракети, як вдалося перехопити силами столичної ППО, також був збитий ворожий літальний апарат, деталі не повідомляються. Президент заявив про те, що Києва дісталися ворожі ДРГ.
Також була уражена житлова багатоповерхівка у "спальному районі" по вулиці Кошиця. У мерії кажуть про потрапляння у нього уламків ракети, будинку завдані серйозні руйнування.
Утім, міністр Кулеба висловив впевненість у тому, що напад буде відбитий, а Україна переможе путінську Росію як і гітлерівську Німеччину, але закликав Захід допомогти це зробити. "Україна перемогла те зло і переможе це. Зупиніть Путіна, ізолюйте Росію, розірвіть усі відносини з нею. Виженіть Росію звідусіль", - заявив він.
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...
Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...