
"Жахливі ракетні удари по Києву. Востаннє наша столиця переживала подібне у 1941, коли її атакувала нацистська Німеччина", - пояснив міністр.
Як повідомлялося, о 4 ранку в Києві пролунали вибухи. За повідомленнями, йдеться про дві крилаті або балістичні ракети, як вдалося перехопити силами столичної ППО, також був збитий ворожий літальний апарат, деталі не повідомляються. Президент заявив про те, що Києва дісталися ворожі ДРГ.
Також була уражена житлова багатоповерхівка у "спальному районі" по вулиці Кошиця. У мерії кажуть про потрапляння у нього уламків ракети, будинку завдані серйозні руйнування.
Утім, міністр Кулеба висловив впевненість у тому, що напад буде відбитий, а Україна переможе путінську Росію як і гітлерівську Німеччину, але закликав Захід допомогти це зробити. "Україна перемогла те зло і переможе це. Зупиніть Путіна, ізолюйте Росію, розірвіть усі відносини з нею. Виженіть Росію звідусіль", - заявив він.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...