"Перенесіть бойові дії на всю територію України": Ідеолог "русского міра" закликав до війни

Семен Багдасаров стверджує, що українська сторона нібито зірвала домовленості щодо Донбасу.

Семен Багдасаров. Фото: скріншот з відео.

Пропагандист РФ, директор Центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії Семен Багдасаров закликав "Л/ДНР" перенести бойові дії зі сходу на решту території України. Про це він заявив у прямому ефірі каналу "Россия 1", передають Патріоти України.

Багдасаров стверджує, що українська сторона нібито зірвала домовленості щодо Донбасу, тому "республікам" і РФ потрібно відповісти, щоб захистити росіян. "Ми не можемо далі – Мінські угоди, Нормандський формат і інша дурь. Досить, потрібно наносити удари. Яким чином: перенесення бойових дій на територію України", – сказав він.

"Не треба сидіти в обороні, коли сидите в обороні – вас битимуть, бити, люди будуть гинути і гинути. Завдайте удару у відповідь, це нормальна справа, це не дипломатія вирішує", – додав Багдасаров.

"Спеціально для "адіннарот" та "мишебраття". В прямому ефірі на федеральному каналі заявляють, що готові вивалити вам на голови тонни заліза, не тільки на Донбасі. А ви і далі чекайте, що "русскій мір" прийде із хлібом і сіллю", – висловився про гучну заяву офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (позивний "Штірліц").

На розбудову розвідки Повітряних сил ЗСУ витратять майже $900 000 000

субота, 30 травень 2020, 17:23

Протягом наступних 15 років на розвиток системи розвідки Повітряних Сил Збройних Сил України у коштовно-грошовому вигляді по альтернативних цільових моделях необхідно витратити 25 мільярдів гривень (у цінах 2020 фінансового року) або близько $0,9 млрд....

Зеленський та його родина отримали за рік майже 29 млн грн

субота, 30 травень 2020, 16:58

Сума одержаної Главою держави зарплати з травня по грудень 2019 року склала 208 787 грн. Президент України Володимир Зеленський оприлюднив декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік. Згідно з декларацією, дох...