
Бійці 414 ОБрУБАС "Птахи Мадяра" знищили новітнє та рідкісне обладнання росіян для швидкого мінування полів "Земледелие". Кадри знищення показав комбриг Мадяр, передають Патріоти України.
"Бригадною розвідкою десь на Курському напрямку було знищено інженерну систему дистанційного мінування (ІСДМ) "Земледелие". Ця система призначена для оперативного створення мінних полів за допомогою реактивних снарядів. Вона розкидає до 600 мін. Робить мінні поля різної складності, протитанкові і протипіхотні, в тому числі з проходами для їхніх військ. В результаті влучання FPV-дрона файєр-шоу було знатне", - прокоментував Мадяр.
Він зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення була лише одна згадка про знищення "Земледелия" - воїнами Нацгвардії у березні 2023 року. Тоді писали, що коштує ця установка 25 мільйонів доларів. А вперше її показали під час параду в москві у 2020 році.
Комбриг уточнив, що цю ворожу систему знищив підрозділ Кліма-Team "Птахів Мадяра". Під час влучання на ІСДМ «Земледелие» знаходилося близько 50 ракет для мінування. "Визначення землеробства у українців дещо інше, ніж "зємлєдєліє" у росіян", - наголосив Мадяр.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою