
Бійці 414 ОБрУБАС "Птахи Мадяра" знищили новітнє та рідкісне обладнання росіян для швидкого мінування полів "Земледелие". Кадри знищення показав комбриг Мадяр, передають Патріоти України.
"Бригадною розвідкою десь на Курському напрямку було знищено інженерну систему дистанційного мінування (ІСДМ) "Земледелие". Ця система призначена для оперативного створення мінних полів за допомогою реактивних снарядів. Вона розкидає до 600 мін. Робить мінні поля різної складності, протитанкові і протипіхотні, в тому числі з проходами для їхніх військ. В результаті влучання FPV-дрона файєр-шоу було знатне", - прокоментував Мадяр.
Він зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення була лише одна згадка про знищення "Земледелия" - воїнами Нацгвардії у березні 2023 року. Тоді писали, що коштує ця установка 25 мільйонів доларів. А вперше її показали під час параду в москві у 2020 році.
Комбриг уточнив, що цю ворожу систему знищив підрозділ Кліма-Team "Птахів Мадяра". Під час влучання на ІСДМ «Земледелие» знаходилося близько 50 ракет для мінування. "Визначення землеробства у українців дещо інше, ніж "зємлєдєліє" у росіян", - наголосив Мадяр.
За чотири роки повномасштабної війни Україна перетворилася на одну з найтехнологічніших армій світу - і саме це може стати найбільшим провалом глави Кремля Володимира Путіна, передають Патріоти України з посиланням на Atlantic Council. У 2014 році Укра...
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...