Перетворили на брухт: Мадяр показав, як його бійці знищили рідкісну ворожу систему "Земледелие" вартістю 25 млн доларів (відео)

Бійці 414 ОБрУБАС "Птахи Мадяра" знищили новітнє та рідкісне обладнання росіян для швидкого мінування полів "Земледелие". Кадри знищення показав комбриг Мадяр, передають Патріоти України.

"Бригадною розвідкою десь на Курському напрямку було знищено інженерну систему дистанційного мінування (ІСДМ) "Земледелие". Ця система призначена для оперативного створення мінних полів за допомогою реактивних снарядів. Вона розкидає до 600 мін. Робить мінні поля різної складності, протитанкові і протипіхотні, в тому числі з проходами для їхніх військ. В результаті влучання FPV-дрона файєр-шоу було знатне", - прокоментував Мадяр.

Він зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення була лише одна згадка про знищення "Земледелия" - воїнами Нацгвардії у березні 2023 року. Тоді писали, що коштує ця установка 25 мільйонів доларів. А вперше її показали під час параду в москві у 2020 році.

Комбриг уточнив, що цю ворожу систему знищив підрозділ Кліма-Team "Птахів Мадяра". Під час влучання на ІСДМ «Земледелие» знаходилося близько 50 ракет для мінування. "Визначення землеробства у українців дещо інше, ніж "зємлєдєліє" у росіян", - наголосив Мадяр.

Новий план: США та Іран створять "лінію зв'язку" для проходу Ормузом, - CNN

понеділок, 22 червень 2026, 14:56

Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...

ЗСУ уразили центр космічного зв'язку в Росії та низку інших об'єктів - Генштаб

понеділок, 22 червень 2026, 14:04

Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...