
Бійці підрозділу Falcon бригади "Гарт" Державної прикордонної служби України за допомогою розвідувально-ударних БПЛА уразили російський комплекс дальнього візуального спостереження "Муром-М" під Вовчанськом Харківської області. Про це у Телеграмі повідомило оперативно-стратегічне угруповання військ "Хортиця" та оприлюднило відповідне відео, передають Патріоти України.
"Не допомогла противнику і антидронова сітка, якою він його прикрив з усіх боків. Перші дві "пташки" пілотів підрозділу Falcon пробили в ній дірку, а третя остаточно знищила комплекс", - ідеться у повідомленні.
Також під вогонь прикордонників потрапили місця зосередження особового складу і транспортний засіб типу "Буханка", що використовувався росіянами для підвезення особового складу та боєкомплектів.
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали: