
Бійці підрозділу «Скорпіон» разом із воїнами роти ударних безпілотних авіаційних комплексів «Фурія» на Вовчанському напрямку знищили точку злету дронів, дві антени зв’язку та комплекс відеоспостереження «Муром-М» російської армії. Про це оперативно-стратегічне угруповання військ «Хортиця» повідомило у Телеграмі та оприлюднило відповідне відео, передають Патріоти України.
Відео: Держприкордонслужба
«На Вовчанському напрямку підрозділ «Скорпіон» разом із РУБпАК «Фурія» знищили точку злету дронів, дві антени зв’язку та комплекс відеоспостереження «Муром-М», який окупанти замаскували під шпаківню», - ідеться у повідомленні.
Також українські воїни уразили опорні пункти росіян і знешкодили 26 загарбників.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: