Перетворили на брухт: Українські прикордонники знищили російський комплекс РЕБ "Поле-21" (відео)

Українські захисники Державної прикордонної служби спільно з побратимами із НГУ знищили російський комплекс РЕБ "Поле-21". Свою роботу вони показали у мережі.

"На Запорізькому напрямку "пташки" прикордонників виявили станцію радіоелектронної боротьби та вогневі точки окупантів. Після цього, спільно з побратимами 23 бригади НГУ, їх розбили", - йдеться в повідомленні.

Під ударом: Аналітики ISW назвали слабке місце російської логістики в Криму

понеділок, 22 червень 2026, 21:52

Україна продовжує системно завдавати ударів по логістичній інфраструктурі Росії в районі Керченської протоки, намагаючись ізолювати окупований Крим від основних маршрутів постачання, передають Патріоти України з посиланням на Інститут вивчення війни (...

Кремль не дарма нервує: Україна створила РФ серйозні проблеми, з якими сама боролася від початку війни, - Missile Matters

понеділок, 22 червень 2026, 21:14

Масований наліт українських далекобійних дронів-камікадзе по території Росії показує, що Кремль зіштовхується з тією ж проблемою, яку досі не може розв'язати Україна. Це стосується переважно нестачі боєкомплекту до засобів ППО. передають Патріоти Украї...