
Українські захисники Державної прикордонної служби спільно з побратимами із НГУ знищили російський комплекс РЕБ "Поле-21". Свою роботу вони показали у мережі.
"На Запорізькому напрямку "пташки" прикордонників виявили станцію радіоелектронної боротьби та вогневі точки окупантів. Після цього, спільно з побратимами 23 бригади НГУ, їх розбили", - йдеться в повідомленні.
Україна продовжує системно завдавати ударів по логістичній інфраструктурі Росії в районі Керченської протоки, намагаючись ізолювати окупований Крим від основних маршрутів постачання, передають Патріоти України з посиланням на Інститут вивчення війни (...
Масований наліт українських далекобійних дронів-камікадзе по території Росії показує, що Кремль зіштовхується з тією ж проблемою, яку досі не може розв'язати Україна. Це стосується переважно нестачі боєкомплекту до засобів ППО. передають Патріоти Украї...