Перетворили на брухт: ЗСУ подвійним ударом знищили російський "танк-черепаху" на півдні (відео)

Українські військові знищили російський танк Т-62 на півдні. "Танк-черепаха" згорів після подвійного удару, передають Патріоти України.

"Російські окупанти свято вірять, що якщо приварити поверх танку захисну конструкцію типу "мангал", то це дасть гарантований захист від дронів", - йдеться у повідомленні. Але оператори групи SkyForce 108-ї бригади ТрО, влучно доводять, що то є зовсім не так. "Подвійним ураженням ворожий Т-62 спалено вщент", - зазначають військові.

Ситуація на фронті

Могла збити вже понад 400 повітряних цілей: На озброєнні України засвітилася новітня система ППО

неділя, 28 червень 2026, 6:51

У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...

Масова втеча: Російські туристи та військові залишають Крим через удари України, - ISW

неділя, 28 червень 2026, 6:24

Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...