Перетворили на металобрухт: Морпіхи з 36 бригади знищили танк окупантів з української "Стугни-П" (відео)

Бійці з 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білінського знищили танк окупантів за допомогою українського ПТРК "Стугна-П" на Миколаївському напрямку. Попадання вдалося зафіксувати на відео, передають Патріоти України.

Ролик з вибухом ворожої техніки опублікував прес-центр Командування морської піхоти на своїй офіційній сторінці на Facebook.

Українські захисники помітили танк рашистів, який сховався біля густих заростей лісу. Вони відстежили техніку через панель управління "Стугной-П" і здійснили постріл з протитанкового ракетного комплексу. На відео чутно, що один оператор направляв снаряд у польоті, а інший давав коригування. Завдяки злагодженим діям вдалося завдати прицільного удару.

"Не треба наражати себе на ризик втягування у війну": Президент Болгарії проти прискореного вступу України у НАТО

понеділок, 3 жовтень 2022, 21:14

Президент Болгарії Румен Радєв відмовився приєднуватися до заяви президентів дев’яти держав Центрально-Східної Європи, де засуджується анексія українських територій Росією та підтримується вступ України у НАТО. Такий коментар Радєва у понеділок, 3 жовт...

Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:59

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні...