Артилеристи 44-ї бригади "відмінусанули" дві ворожі гаубиці, а також міномет росіян на Запорізькому напрямку, передають Патріоти України з посиланням на Facebook-сторінку 44-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола.
На оприлюдненому відео можна побачити роботу українських бійців, під час якої було знищено:
"Кожен постріл - це зменшення ворожого озброєння та ще один крок до перемоги. Працюємо, поки останній окупант не покине нашу землю", - додали у бригаді.
Протягом минулої доби Збройні сили України (ЗСУ) "відмінусували" ще більше 1,2 тисячі російських окупантів, а також знищили:
. Україні вдалося переломити ситуацію, і зараз вона виграє війну проти Росії. Про це заявив заступник державного секретаря з питань зовнішньої допомоги, гуманітарних питань та свободи віросповідання Джеремі Левін на Українському обіді, який організува...
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...