Перетворити Крим на острів: Чубаров оцінив гучну ідею з "покарання" Кремля

Висловлювана деякими експертами ідея про будівництво каналу з метою відокремити окупований Крим від материка є абсурдною, і з військової, і з екологічної точки зору. Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів екс-народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передають Патріоти України.

"Я не інженер, ані військовий фахівець, але, переконаний, ідея абсурдна з будь-якої точки зору, особливо військової. XXI століття на подвір'ї: ракетні системи, військова авіація, десантні війська ... Я вже не кажу про непередбачувані екологічні наслідки, які настануть в результаті реалізації такої ідеї ... ", - сказав він.

Чубаров нагадав історію - Крим є історичною батьківщиною кримських татар, на якій вони сформувалися як етнос, Крим понад 300 (!) Років був центром державності кримських татар - Кримського ханства. Всі біди і нещастя Криму і його корінного народу почалися з моменту першої анексії Криму Російською імперією - з 1783 року. Апогею політика Москви щодо знищення кримськотатарського народу досягла в 1944 році і тривала аж до розпаду СРСР.

"Але кримські татари вижили у вигнанні, повернулися назад на свою землю, яка знаходиться в складі незалежної України ... Так що краще зосередити всі зусилля та підтримку міжнародної спільноти навколо реальних планів деокупації Криму. Тобто, не Перекоп перекопувати, а окупантів гнати з кримської землі за Керченську протоку ...", - зазначив глава Меджлісу.

Хіти тижня. Як виглядає дача Зеленського, про яку всі говорять: У мережу потрапили фото зсередини

понеділок, 13 липень 2020, 17:30

Президент України Володимир Зеленський разом з родиною переїжджає до державної резиденції Конча-Заспа. Журналісти з'ясували, що сім'я глави держави почала користуватися заміським будинком з липня, передають Патріоти України. Кортеж президента був зафік...

З архіву ПУ. "Чувак, у нас мізків більше!": Омелян розкритикував виступ Зеленського на iForum

понеділок, 13 липень 2020, 17:00

Міністр інфраструктури у травні 2019 року звинуватив новообраного президента в популізмі та поганому володінні українською мовою. Міністр інфраструктури Володимир Омелян жорстко відповів президенту Володимиру Зеленському на його виступ на iForum-2019. ...