"Перевага НАТО над Росією "скоротилася": У Пентагоні стурбовані та вживають заходів

Генерал Джозеф Данфорд заявив, що в Альянсі розуміють усю небезпеку ситуації та розробляють нову стратегію.

Джозеф Данфорд. Фото: Рейтерс.

В умовах озброєння Росії і підйому насильницького екстремізму в деяких районах Азії, Африки та Близького Сходу НАТО повинно зробити все, щоб кожне рішення, прийняте альянсом зараз і в майбутньому, грунтувалося на стратегії. Про це заявив глава Об'єднаного комітету начальників штабів збройних сил США генерал Джозеф Данфорд, передають Патріоти України.

Підводячи підсумки дискусії на засіданні Військового комітету НАТО 15 вересня в Словенії, Данфорд заявив, що альянс втрачає перевагу над Росією. «Росія - конкурент, і перевага НАТО над Росією, що відроджується, скоротилася», - заявив генерал в інтерв'ю в міністерстві оборони у вівторок.
Данфорд заявив, що глави оборонних відомств «розуміють це», і тому альянс схвалив в травні нову стратегію. «Ми вносимо узгодженість в процеси планування, які відбуваються всередині НАТО, і колективні зусилля з розвитку потенціалу», - сказав Данфорд, коментуючи широку концепцію альянсу в області оборони і стримування.
За його словами, засідання в Любляні було «продовженням зусиль щодо практичної реалізації військової стратегії альянсу». «Ситуація багато в чому схожа на становище в США. Ми не стикалися з серйозною конкуренцією в 1990-х роках, і тепер потрібно приймати набагато більш продумані рішення в процесі розвитку потенціалу, оцінок, розробки концепцій і стратегії - саме це має знаходитися в центрі уваги», - сказав Данфорд.
Він зазначив, що альянс досяг прогресу в підтримці «360-градусної безпеки» в рамках нової стратегії і мінливого середовища.

Хіти тижня. "Маленький врунишка": Відео, де Зеленському нагадують його обіцянку "знизити тарифи на половину", набрало понад 1,5 млн переглядів

субота, 16 січень 2021, 4:00

Громадяни давно мали б зробити висновок, що не варто вірити передвиборчим обіцянкам будь-яких політиків. В грудні 2020 року криворізьке видання "Медіа-КР" розмістило на фейсбуці відеоцитату зі словами президента Володимира Зеленського щодо зниження тар...

З архіву ПУ. Так у кого війна скінчилась? Бойовики мінують території біля позицій українських військових на Донбасі

субота, 16 січень 2021, 3:00

Проросійські бойовики дистанційно мінують місцевість у районах, прилеглих до позицій підрозділів Об'єднаних сил між Оріховим та Золотим-5. Це суперечить мінським угодам. Мінування окупанти проводять протипіхотними мінами ПОМ-2, які мають період самолік...