"Перевага НАТО над Росією "скоротилася": У Пентагоні стурбовані та вживають заходів

Генерал Джозеф Данфорд заявив, що в Альянсі розуміють усю небезпеку ситуації та розробляють нову стратегію.

Джозеф Данфорд. Фото: Рейтерс.

В умовах озброєння Росії і підйому насильницького екстремізму в деяких районах Азії, Африки та Близького Сходу НАТО повинно зробити все, щоб кожне рішення, прийняте альянсом зараз і в майбутньому, грунтувалося на стратегії. Про це заявив глава Об'єднаного комітету начальників штабів збройних сил США генерал Джозеф Данфорд, передають Патріоти України.

Підводячи підсумки дискусії на засіданні Військового комітету НАТО 15 вересня в Словенії, Данфорд заявив, що альянс втрачає перевагу над Росією. «Росія - конкурент, і перевага НАТО над Росією, що відроджується, скоротилася», - заявив генерал в інтерв'ю в міністерстві оборони у вівторок.
Данфорд заявив, що глави оборонних відомств «розуміють це», і тому альянс схвалив в травні нову стратегію. «Ми вносимо узгодженість в процеси планування, які відбуваються всередині НАТО, і колективні зусилля з розвитку потенціалу», - сказав Данфорд, коментуючи широку концепцію альянсу в області оборони і стримування.
За його словами, засідання в Любляні було «продовженням зусиль щодо практичної реалізації військової стратегії альянсу». «Ситуація багато в чому схожа на становище в США. Ми не стикалися з серйозною конкуренцією в 1990-х роках, і тепер потрібно приймати набагато більш продумані рішення в процесі розвитку потенціалу, оцінок, розробки концепцій і стратегії - саме це має знаходитися в центрі уваги», - сказав Данфорд.
Він зазначив, що альянс досяг прогресу в підтримці «360-градусної безпеки» в рамках нової стратегії і мінливого середовища.

Хіти тижня. "Это сдача Украины, самый опасный пункт - 12": Політолог попередив про небезпеку Мюнхенського плану по Донбасу

четвер, 20 лютий 2020, 14:30

Тарас Березовець упевнений, що за даною ініціативою стоїть Кремль. На Мюнхенській конференції з безпеки 14 лютого "сплив" цікавий документ під назвою "12 кроків до миру на Донбасі". Він дуже небезпечний, вважає український політолог Тарас Березовець. Н...

Просто "цинічна провокація"? Військові показали наслідки атаки окупантів на Луганщині (відео)

четвер, 20 лютий 2020, 13:30

Загарбники атакували наші позиції неподалік Новотошківського, Оріхового, Кримського та Хутора Вільного. У штабі операції Об'єднаних сил продемонстрували наслідки російської атаки на позиції наших вояків поблизу Попасній, що на Луганщині, повідомляють П...