Переважно у Великобританії: Як живуть діти українських політиків за кордоном (фото, відео)

Українські мажори переважно вчаться у Великій Британії. Дехто з дітей взагалі не мають українського громадянства й не говорять українською.

Черговий скандал навколо сина Петра Порошенка змушує повернутися до цієї теми – як живуть діти українських політиків. Детально про це у статті, яку Патріоти України пропонують вашій увазі.

Син п'ятого президента України Михайло Порошенко потрапив у скандал з концертом російського репера Face. На відео в Лондоні на сцену вийшов молодий чоловік, дуже схожий на сина Петра Порошенка і почав вигукувати зі сцени "русские в Лондоне".

З моменту оприлюднення відео минуло достатньо часу аби спростувати факт. Проте подібних заяв від Михайла чи від його батька, Петра Порошенка, не було.

Власне, це вже не перший скандал у який потрапив Михайло Порошенко. Нагадаємо, що у 2017 році хлопець одягнув футболку з написом: "Russia" й світлина потрапила у ЗМІ.

Тоді батькові довелося виправдовуватись за вчинок сина. Петро Порошенко сказав, що серйозно поговорив з Михайлом, якому на той час було 15 років. Але очевидно, що батькові слова до нього не дійшли.

Так, з дітьми іноді буває важко. Виховання сина це нелегкий обов’язок й трапляються у житті випадки, коли діти йдуть наперекір своїм батькам. Як тут не згадати сина героя України В’ячеслава Чорновола – Тараса, який став членом проросійської Партії регіонів.

Але повернемось до Порошенків. Старший син п’ятого президента України йде стопами батька й навіть брав участь у війні. Якщо вірити словам самого Олексія Порошенка, він служив у 2014 році під чужим прізвищем.

Молодший Михайло знаходиться зовсім в іншому середовищі – він навчається в Лондоні й товаришує з хлопцями й дівчатами, серед яких напевно чимало дітей російських олігархів. Очевидно, хлопець не до кінця усвідомлює значення власних дій та того, який іміджевий удар він наносить політичній кар’єрі свого батька.

В Петра Порошенка є ще дві доньки – Олександра і Євгенія, вони навчались також в Лондоні, а після мали намір повернутися до України.

Як живуть за кордоном діти інших українських політиків?
Багато українських політиків відправляють своїх дітей вчитися в престижні і дорогі навчальні заклади світу. Українські мажори переважно вчаться у Великій Британії. Дехто з дітей взагалі не мають українського громадянства й не говорять українською.

Донька нардепки від "Європейської солідарності" Ірини Геращенко з 10 років не проживає в Україні. Вона живе і вчиться в Лондоні.

У ЗМІ пишуть, що вона навіть не володіє українською мовою. З’являється в Україні досить рідко. У Лондоні живе в апартаментах матері Ірини Герщенко. Вартість апартаментів перевищує 15 мільйонів фунтів стерлінгів.

Обидві дочки Сергія Тарути вчаться в Британії. Молодша дочка вчиться в Кентербері, а старша після закінчення вузу захищалася в Лондонській школі економіки. Вартість навчання в цих навчальних закладах стартує від 18-20 тис. доларів.

Дві доньки колишнього прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана живуть також у Великобританії.

Відомо, що старша донька Юлія навчається в одному з лондонських університетів на юридичному факультеті. У столиці Великобританії вона живе кілька років. А Христина Гройсман перебралася до Англії лише за часів прем’єрства її батька.

Діти проросійського депутата Верховної Ради від "Опоплатформи – за життя" Вадима Новинського мають громадянство Росії, вчилися в Санкт-Петербурзькому державному університеті, а після цього ще рік доучувалися в Британії.

Екс-народний депутат й бізнес-партнер Петра Порошенка Ігор Кононенко проспонсорував навчання дочок в Швейцарії. Молодшу – спочатку в школу TASIS, після – в університет в Маргоне. Старша ж дочка вчилася в Інституті Гліона готельно-ресторанного бізнесу.


Діти Віталія Кличка, міського голови Києва, навчались у Німеччині. Єгор-Даніель, Максим і Єлизавета-Вікторія отримували освіту у Міжнародній школі Гамбурга.

Джерело: 24 канал

Хіти тижня. Реалії - не оптимістичні для "Слуги народу": ​"Помогла только "корочка" депутата", - інфікована коронавірусом Скороход про поневіряння в намаганні здати медичний тест

неділя, 5 квітень 2020, 19:30

Ситуація поза Києвом жахлива, як з забезпеченням захисту самих медиків, так і з намаганнями людей з симптомами пройти тестування, стати на облік заражених COVID-19, не кажучи вже про отримання адекватної допомоги. Захворіла на коронавірус народний депу...

Дайтк скрепам корвалолу: ЗСУ випробували модернізованиий Т-72 в районі імовірного наступу держави-агресора

неділя, 5 квітень 2020, 19:28

Т-72 є основним бойовим танком РФ. Однак українці освоїли ремонт та модернізацію цих уральських машин, що дістались у спадок від радянської армії. На полігоні "Десна" на Чернігівщині фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і серти...