Переважно у Великобританії: Як живуть діти українських політиків за кордоном (фото, відео)

Українські мажори переважно вчаться у Великій Британії. Дехто з дітей взагалі не мають українського громадянства й не говорять українською.

Черговий скандал навколо сина Петра Порошенка змушує повернутися до цієї теми – як живуть діти українських політиків. Детально про це у статті, яку Патріоти України пропонують вашій увазі.

Син п'ятого президента України Михайло Порошенко потрапив у скандал з концертом російського репера Face. На відео в Лондоні на сцену вийшов молодий чоловік, дуже схожий на сина Петра Порошенка і почав вигукувати зі сцени "русские в Лондоне".

З моменту оприлюднення відео минуло достатньо часу аби спростувати факт. Проте подібних заяв від Михайла чи від його батька, Петра Порошенка, не було.

Власне, це вже не перший скандал у який потрапив Михайло Порошенко. Нагадаємо, що у 2017 році хлопець одягнув футболку з написом: "Russia" й світлина потрапила у ЗМІ.

Тоді батькові довелося виправдовуватись за вчинок сина. Петро Порошенко сказав, що серйозно поговорив з Михайлом, якому на той час було 15 років. Але очевидно, що батькові слова до нього не дійшли.

Так, з дітьми іноді буває важко. Виховання сина це нелегкий обов’язок й трапляються у житті випадки, коли діти йдуть наперекір своїм батькам. Як тут не згадати сина героя України В’ячеслава Чорновола – Тараса, який став членом проросійської Партії регіонів.

Але повернемось до Порошенків. Старший син п’ятого президента України йде стопами батька й навіть брав участь у війні. Якщо вірити словам самого Олексія Порошенка, він служив у 2014 році під чужим прізвищем.

Молодший Михайло знаходиться зовсім в іншому середовищі – він навчається в Лондоні й товаришує з хлопцями й дівчатами, серед яких напевно чимало дітей російських олігархів. Очевидно, хлопець не до кінця усвідомлює значення власних дій та того, який іміджевий удар він наносить політичній кар’єрі свого батька.

В Петра Порошенка є ще дві доньки – Олександра і Євгенія, вони навчались також в Лондоні, а після мали намір повернутися до України.

Як живуть за кордоном діти інших українських політиків?
Багато українських політиків відправляють своїх дітей вчитися в престижні і дорогі навчальні заклади світу. Українські мажори переважно вчаться у Великій Британії. Дехто з дітей взагалі не мають українського громадянства й не говорять українською.

Донька нардепки від "Європейської солідарності" Ірини Геращенко з 10 років не проживає в Україні. Вона живе і вчиться в Лондоні.

У ЗМІ пишуть, що вона навіть не володіє українською мовою. З’являється в Україні досить рідко. У Лондоні живе в апартаментах матері Ірини Герщенко. Вартість апартаментів перевищує 15 мільйонів фунтів стерлінгів.

Обидві дочки Сергія Тарути вчаться в Британії. Молодша дочка вчиться в Кентербері, а старша після закінчення вузу захищалася в Лондонській школі економіки. Вартість навчання в цих навчальних закладах стартує від 18-20 тис. доларів.

Дві доньки колишнього прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана живуть також у Великобританії.

Відомо, що старша донька Юлія навчається в одному з лондонських університетів на юридичному факультеті. У столиці Великобританії вона живе кілька років. А Христина Гройсман перебралася до Англії лише за часів прем’єрства її батька.

Діти проросійського депутата Верховної Ради від "Опоплатформи – за життя" Вадима Новинського мають громадянство Росії, вчилися в Санкт-Петербурзькому державному університеті, а після цього ще рік доучувалися в Британії.

Екс-народний депутат й бізнес-партнер Петра Порошенка Ігор Кононенко проспонсорував навчання дочок в Швейцарії. Молодшу – спочатку в школу TASIS, після – в університет в Маргоне. Старша ж дочка вчилася в Інституті Гліона готельно-ресторанного бізнесу.


Діти Віталія Кличка, міського голови Києва, навчались у Німеччині. Єгор-Даніель, Максим і Єлизавета-Вікторія отримували освіту у Міжнародній школі Гамбурга.

Джерело: 24 канал

"Профі, як казав Зеленський": Заступник Єрмака Татаров вимагав для Стерненка довічного ув'язнення (документ)

неділя, 9 серпень 2020, 16:49

Новопризначений заступник глави Офісу Президента Олег Татаров брав активну участь в кримінальній справі проти Сергія Стерненка. Зокрема, він вимагав від суду довічного ув'язнення для одеського активіста. Інформацію оприлюднили журналіста видання "Слідс...

Резонанс тижня. "Звернення друзів та близьких нещодавно загиблих розвідників Красногрудь Д. та Журавель Я." - волонтер Донік

неділя, 9 серпень 2020, 16:00

Побратимы погибших разведчиков попросили выложить их обращение и видео произошедшего. Так же, все имеющиеся у них данные будут переданы в военную прокуратуру. Текст ниже без изменений. Орфография сохранена.......................Звернення друзів та близ...