"Переведення політики у формат ТВ-шоу - це російська технологія", - В'ятрович

"Бажання Зеленського перетворити українську політику в шоу вартуватиме йому і тим, хто його веде, величезних зусиль і не дасть результату", - пише у своєму блозі історик, публіцист і громадський діяч Володимир В`ятрович, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Зеленський програє, бо він не політик. Його природнє середовище – шоу. У політиці йому не комфортно. Тож він перетворює її на шоу. Такою стала й кампанія – яскрава і беззмістовна. Таким він бачить своє правління країною у разі перемоги.

Але політика – не шоу. У ній немає дублів і можливостей перезаписати невдале рішення. У ній немає суфлера з готовими відповідями. Її актори не дотримуються прописаного сценарію. «Незабаром на екранах країни, в 3-D форматі, 4K якості: «Зеленський зміцнює гривню, або Долар знову по вісім». До кінця року у прокаті нове, яскраве, феєричне...».

Він грає, ми дивимося, реальність зачекає – це його бачення того, як керувати країною і нами. Комусь цього досить. Але не всім. Мені ні, бо я громадянин, а не глядач. Нас мільйони, громадяни сильніші. Бажання Зеленського перетворити українську політику в шоу вартуватиме йому і тим, хто його веде, величезних зусиль і не дасть результату.

Ще більшою може бути ціна за цю виставу для держави, що відстоює незалежність у війні. Переведення політики в формат ТВ-шоу – це російська технологія. В Україні вона, як і всі інші російські, зазнає краху. Тому, що їхні автори щиро вірять: «Ми – один народ".

"Горить-палає": Українські артилеристи показали, як знищують непрошених гостей - ефектне відео

субота, 3 червень 2023, 21:31

Українські захисники щодня завдають незворотних втрат ворогу. Нещодавно наші артилеристи показали, як нищать "непроханих гостей", передають Патріоти України. Ефектне відео з'явилося у Telegram. На ньому представлено роботу артилеристів 406-ї ОАБр ім. ...

Легіон "Свобода Росії" запропонував жителям Бєлгородщини евакуацію в Україну, щоб врятувати життя від варварських обстрілів армії путіна

субота, 3 червень 2023, 21:28

Російський добровольчий корпус і легіон "Свобода Росії" запропонували місцевим Бєлгородської області РФ евакуюватися в Україну. . "Путінські військові продовжують хаотичний обстріл Бєлгородщини. Намагаючись хоч якось завдати удару по наших силах, ворог...