Перевзулась: Пропагандистка Симоньян раптово заявила, що ніколи не служила владі РФ

Відома російська пропагандистка Маргарита Симоньян різко змінила свою риторику. Якщо раніше вона поливала брудом усіх, хто незгодний з розв’язаною проти України війною, то тепер почала розповідати, нібито вона ніколи не служила владі РФ, а завжди працювала лише "на благо російському народу", передають Патріоти України.

Про це пропагандистка почала розповідати у своєму Twitter. При цьому Симоньян поклялася, що вона нібито не має політичних амбіцій, а у служінні своєму народу "бачить сенс свого життя".

"Я в політику ніколи не піду. Я просто люблю свій народ і служу своєму народу. Не чиновникам. Якісь із них хороші, якісь погані, якісь дуболоми. Не якимось генералам, яких я знаю чи не знаю, які приймають рішення, які можуть нашкодити моїй країні та моєму народу", – каже Симоньян.

При цьому редактор федерального "смітника" RT намагається довести, що вона нібито не захищатиме російську верхівку влади після їхніх неправильних рішень. "Я хочу залишати за собою право говорити те, що я думаю, на користь того самого суспільства і народу, якому я служу", – почала виправдовуватися Симоньян всупереч усій тій риториці, яка звучала від неї раніше.


"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...