Перевзувся в повітрі: Спливли цікаві подробиці про "слугу народу" з Харкова

Журналісти виявили, що переможець на виборах до Верховної Ради України у 170 окрузі в Харкові Андрій Одарченко виділяв гроші на рахунок партії "Наші" Євгенія Мураєва. Про це йдеться у розслідуванні видання "Схеми", повідомляють Патріоти України.

Так, у звіті партії "Наші" на сайті НАЗК можна знайти запис про те, що Одарченко вносив два транші для партії Мураєва на суму 198,5 тисяч гривень.

На виборах за Одарченка віддали свої голоси 31 тисяча виборців. Найближчий його конкурент набрав на 10 тисяч голосів менше.

Андрій Одарченко ‒ декан факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю Харківського державного університету харчування і торгівлі. Він володів низкою компаній з управління й оренди майна у Харкові. Раніше журналісти повідомляли, що він має зв'язки через бізнес батька з чиновником часів Януковича Вадимом Слюсарєвим, який під час виборів став "тіньовим куратором" партії "Слуга народу".

У коментарі ЗМІ Одарченко заявив, що товаришує зі Слюсарєвим, однак"жодних настанов з приводу роботи у Верховній Раді" той йому не давав.

Хіти тижня. У найближчому оточенні Зеленського майже напевно діє російський "кріт": Ексголова ГУР генерал Бурба назвав причини провалу спецоперації по "вагнерівцях"

субота, 27 листопад 2021, 17:00

Після ефіру генерал-полковника розвідки негайно викликали до СБУ для роз'яснень, хоча про все це і значно більше він докладав ТСК Безуглої. Колишній голова ГУР Міністерства оборони Василь Бурба назвав три причини провалу операції по затримання бойовикі...

"Відчуває себе не просто главою держави, а господарем становища, наближеним до Бога": Експерт із психодіагностики прокоментував пресконференцію Зеленського (відео)

субота, 27 листопад 2021, 16:59

У п'ятницю, 26 листопада, президент України Володимир Зеленський майже шість годин відповідав на запитання журналістів. Цього разу президент поводився не просто впевнено, а самовпевнено, раз у раз показуючи свою перевагу перед журналістами. Деякі його ...