Перевзувся в повітрі: Спливли цікаві подробиці про "слугу народу" з Харкова

Журналісти виявили, що переможець на виборах до Верховної Ради України у 170 окрузі в Харкові Андрій Одарченко виділяв гроші на рахунок партії "Наші" Євгенія Мураєва. Про це йдеться у розслідуванні видання "Схеми", повідомляють Патріоти України.

Так, у звіті партії "Наші" на сайті НАЗК можна знайти запис про те, що Одарченко вносив два транші для партії Мураєва на суму 198,5 тисяч гривень.

На виборах за Одарченка віддали свої голоси 31 тисяча виборців. Найближчий його конкурент набрав на 10 тисяч голосів менше.

Андрій Одарченко ‒ декан факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю Харківського державного університету харчування і торгівлі. Він володів низкою компаній з управління й оренди майна у Харкові. Раніше журналісти повідомляли, що він має зв'язки через бізнес батька з чиновником часів Януковича Вадимом Слюсарєвим, який під час виборів став "тіньовим куратором" партії "Слуга народу".

У коментарі ЗМІ Одарченко заявив, що товаришує зі Слюсарєвим, однак"жодних настанов з приводу роботи у Верховній Раді" той йому не давав.

Стурбовані ростом впливу вискочки-зека: Кремлівці створюють нову ПВК для ослаблення Пригожина - ISW

неділя, 27 листопад 2022, 7:55

Прискорено утилізувати зеків у штрафних батальйонах незабаром буде не лише пригожин. Кремль задумав нову приватну військову компанію, щоб стримати вплив на політичній арені Росії глави ПВК Вагнера Євгена Пригожина, повідомляє Інститут вивчення війни (I...

Ревізія слуг Зеленського пройшла очікувано: Арахамія слідом за своїм босом присоромив Кличка за начебто неналежний рівень підготовки "пунктів незламності" у столиці

неділя, 27 листопад 2022, 7:38

Пряма мова: "Мені, чесно кажучи, як представнику влади соромно, хоч це має бути соромно не мені, а міській владі Києва. Але мені соромно, бо у 20% ці "пункти незламності" взагалі закриті… . Десь є три генератори, але вони не підключені, десь немає ж...