
Американський мільярдер Ілон Маск підтримав закриття медіа-проєктів «Голос Америки» (Voice of America) і «Радіо Свобода» (Radio Free Europe/Radio Liberty), що фінансуються урядом США. Про це він написав у своїй соцмережі Х (колишній Twitter), передають Патріоти України.
Маск зробив репост публікації колишнього директора Національної розвідки США Ріка Гренелла, який назвав ці видання «пережитком минулого» та «наповненими ультралівими активістами». «Так, закрийте їх», – написав мільярдер. На думку соратника Трампа, ці ЗМІ «ніхто не слухає», і вони «проїдають мільярд доларів на рік із кишень американських платників податків».
«Це просто божевільні ліві радикали, які розмовляють самі з собою, спалюючи 1 мільярд доларів на рік грошей платників податків США», – вважає Ілон Маск.
«Радіо Свобода» та «Голос Америки» – це медіа, які оплачують американські платники податків. Це державні ЗМІ. Ці ЗМІ заповнені ультралівими активістами. Я працював з цими журналістами десятиліттями. Це пережиток минулого. Нам не потрібні державні медіа», – ішлося у пості Ріка Гренелла, який перепостив Маск. Відомо, що Гренелл є консерватором та прихильником Трампа. Він славиться своїми антиміграційними, антиглобалістськими та антиліберальними поглядами.
Міністерство оборони України запровадило новий формат бойових контрактів для військовослужбовців, який передбачає чітко визначений термін служби та гарантоване право на відстрочку після його завершення, передають Патріоти України. . Нові контракти роз...
У неділю, 21 червня, в особистому Telegram-каналі мера Москви Сергія Собяніна раптом з'явилися заклики перекидати кошти на Збройні сили України і гасла "Слава Україні", передають Патріоти України. . Пізно ввечері на каналі почали поширюватися масово п...