"Переживає, шайтан!": Боєць ЗСУ потролив Кадирова, той записав "відповідь"

Блогер і боєць ЗСУ Євген Карась в ефірі одного з телеканалів заявив, що допускає ракетний "приліт" по Рамзану Кадирову. Той довго не думав і записав відповідь, передають Патріоти України.

"Хто сказав, що не прилетить до Рамзана Кадирова? Хто сказав, що не прилетить по "центру прийняття рішення кадировської мафії. Невідома "бавовна", яка прилетить в Грозний? І десь там загине Кадиров або його оточення? Ми висловимо ноту співчуття. Ота згвалтована кадировцями якась кількість ФСБшників… от за них і прилетить ракета… або щось невідоме прилетить у Грозний", - висловився Карась.

Він натякнув, що для Грозного не вистачить систем ППО типу "Панцирів" і "Торів". "Дуже багато цікавих речей відкривається для невідомої "бавовни", що вражати…", - зауважив Карась, кажучи про нові пакети західної допомоги для України.

Кадиров вирішив відповісти на слова Карася. "Я тут почитав якусь заяву якогось шнурка… Карась, що їхні ракети долетять до Грозного. Я так злякався, що не знаю, куди себе подіти. Вже бункери шукаю", - заявив чеченський глава.

У традиційній для себе манері підконтрольний Кремлю Кадиров почав істерити, що, мовляв, знищуватиме усіх українців, чим його бойовики займаються й зараз. Пізніше у своїх соцмережах Карась показав скріншот новини, у якій йшлося про прохання Кадирова до Кремля поставити системи протиповітряної оборони у горах Чечні.

Тепер можна і Путіна в гості запрошувати: Вірменія ратифікувала Римський статут і зобов'язалась виконувати рішення Міжнародного кримінального суду. Кремль відреагував

середа, 4 жовтень 2023, 7:15

Вірменія підписала Римський статут у 1999 році, але не ратифікувала його. Цьогоріч 1 вересня уряд направив до парламенту проєкт про затвердження. У вівторок було ратифіковано Римський статут Міжнародного кримінального суду. Таким чином Вірменія зобов'я...

Росія практично перестала погрожувати "червоними лініями": ЗМІ вказали на цікавий нюанс в риториці топчиновників

середа, 4 жовтень 2023, 6:58

До кінця вересня-початку жовтня 2023 року країна-агресор Росія перестала погрожувати Україні та Заходу за те, що вони нібито переходять "червоні лінії". Також скоротилася і кількість погроз щодо ударів по "центрах ухвалення рішень", які ще минулого рок...