"Перша хвиля - це смертники": Жданов розповів, як РФ розпорядиться мобілізованими солдатами

Перша хвиля мобілізованих росіян може з'явитися на фронті в Україні не раніше, ніж через місяць. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним на YouTube, передають Патріоти України.

"Справа в тому, що матеріальна база Збройних сил Россиийской Федерації не може прийняти більше 100 тисяч осіб на сьогоднішній день, за оцінками деяких західних аналітиків. Вони зараз цю першу хвилю, це буде гарматне м'ясо, фактично смертники, кинуть на фронт. Швидкість появи цих людей на фронті може бути ну місяць, не раніше. Тому що треба їх ще дособирати в купу, звезти на збірні пункти, переодягнути, перевзути, хоча б якийсь мінімальний навик поводження зі зброєю, і тільки після цього вони можуть з'явитися в тому числі і в районі Лиману", - розповів Жданов.

Експерт зазначив, що за 7 місяців війни РФ практично повністю "перелопатила" свій оперативний резерв. "Ось цю першу хвилю вони будуть вливати в діючі частини. Перша хвиля повністю піде на заповнення втрат. Чому я і кажу, що вони смертники, тому що дідівщину ніхто не відміняв - в атаку в першу чергу пустять молодих і скажуть: давай вчися. Ще й на техніці, яка збереглася в діючих підрозділах на лінії фронту, на ній і будуть воювати. А з ними можуть прийти максимум вантажівки, які їх будуть перевозити", - пояснив він.

На його думку, друга хвиля може з'явитися на фронті не раніше нового року, а може і пізніше. Вони прибудуть з військовою технікою, якщо тільки промисловість РФ буде здатна її ремонтувати.

Одещину та Миколаївщину атакували дрони-камікадзе, шість збито

четвер, 6 жовтень 2022, 6:09

ППО збила шість дронів-камікадзе, які вночі атакували Одеську та Миколаївську області. Під час нічної атаки дронів-камікадзе по Одещині і Миколаївщині, за попередніми даними, 6 дронів збито силами протиповітряної оборони", - доповідає ОК "Південь".

Соратник Януковича викопав собі могилу власною золотою лопатою: Нардепу Кузьміну оголосили підозру в держзраді

четвер, 6 жовтень 2022, 5:55

За матеріалами Державного бюро розслідування в.о. генерального прокурора повідомив про підозру у державній зраді народному депутату від партії ОПЗЖ Ренату Кузьміну. В межах досудового розслідування працівники ДБР встановили, що депутат напередодні та п...