Перша леді Франції Бріжит Макрон отримала анонімний дзвінок про те, що її чоловік... у коханця

Після того, як стало відомо, що перша леді Франції Бріжит Макрон має намір подати до суду на розповсюджувача чуток про те, що вона нібито народилася чоловіком і змінила стать, з'явилася інформація, що дружина французького президента Еммануеля Макрона отримала анонімний дзвінок, який її вкрай засмутив, інформують Патріоти України.

Як повідомляє видання Daily Mail, хтось зумів додзвонитися до 68-річної мадам Макрон, попри те, що її особистий телефон пройшов перевірку безпеки на найвищому рівні, та повідомив, що її 44-річний чоловік проводить час з коханцем-геєм. Це стверджується у новому документальному фільмі, який вийшов на телеканалі BFM. «Я знаю, що ваш чоловік прямо зараз з чоловіком», — сказав невідомий абонент.

Про це повідомив коментатор Ніколя Прізетт. Сенатор Франсуа Патріа, член партії Макрон En Marche, підтвердив, що Бріжит була вбита цим дзвінком. Вона сказала своїм друзям: «Ви розумієте, що вони сміють говорити? Нас не помилують. Я була засмучена і вражена, почувши це, але ми рухатимемося далі» .

24-річна різниця у віці між подружжям Макронів завжди була предметом обговорення. Вони розпочали свої стосунки, коли Еммануель був 16-річним школярем, а заміжня Бріжит — його вчителькою.

Бійці НГУ над Запоріжжям збили штурмовик окупантів СУ-25

вівторок, 24 травень 2022, 22:42

Національна гвардія повідомляє про знищення російського штурмовика Су-25 напередодні, 23 травня, над Запорізькою областю, передають Патріоти України. "23 травня під час виконання бойових завдань в Запорізькій області, військовослужбовець строкової служ...

"Росія не крала 0 днів": У окупованому Донецьку випустили марку про "Азов"

вівторок, 24 травень 2022, 22:28

Патріотичні українські марки зі зображенням російського військового корабля, що пішов за вказівкою, набули шаленої популярності навіть за межами держави. Окупантів це, очевидно, роздратувало занадто сильно, тому вони подумали, мовляв, теж "можуть так",...