Перша ракетка світу підтримала Україну після перемоги на Ролан Гаррос (відео)

Переможниця Ролан Гаррос-2022 й перша ракетка світу Іга Швьонтек у своєму заключному виступі на чемпіонаті підтримала Україну. Слова польської тенісистки зустріли оваціями. На початку своєї промови Швьонтек подякувала організаторам чемпіонату, своєму батьку та команді. Наприкінці виступу 21-річна тенісистка закликала українців залишатись сильними, передають Патріоти України.

У статусі переможниці Іга Швьонтек зі сльозами на очах емоційно виступила з промовою на французькій арені. Польська тенісистка не оминула увагою й широкомасштабну війну Росії проти України. "Я хочу сказати щось Україні. Залишайтеся сильними. Адже війна досі триває", – сказала переможниця цьогорічного Ролан Гаррос.

Після цих кількох слів паризька головна арена чемпіонату здійнялася гучними оваціями. Оплески не вщухали упродовж близько 30 секунд. Після цього Швьонтек продовжила: "Від моменту моєї першої промови у Досі, я сподівалася, що до мого наступного виступу ситуація покращиться… Втім, знаєте, я й далі маю сподівання і намагатимуся підтримувати (Україну – ред.).

До слова, ще з кінця лютого 2022 року Іга Швьонтек неодноразово й на різних турнірах згадувала і підтримувала Україну та наш народ. Вперше переможну промову зі згадкою про нашу державу тенісистка виголосила 26 лютого у Досі.

"Війна все ще триває, і люди страждають. Безліч гравців зняли свої заколки, триває велика дискусія про наступні турніри і очки. Втім справа не в цьому, а в ситуації там (в Україні – ред.). Хочу, щоб люди знали про це", – сказала тоді польська спортсменка.

Додамо, що на усіх турнірах Іга Швьонтек продовжує виступати з заколкою на кепці у блакитно-жовтих кольорах.

ВПК Путіна не отримає важливу сировину: Ракети знищили завод у Бєлгородській області, залишились самі руїни

вівторок, 23 червень 2026, 14:56

У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...

Протиправна ставка на корупційну "конячку" Орбана підвела: Генпрокурора Угорщини відправляють у відставку через скандальні дії у справі з Ощадбанком - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 14:32

Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...