Перша жінка на цій посаді: Байден визначився з кандидатурою нового посла в РФ

Президент Джо Байден планує призначити професійного дипломата Лінн Трейсі наступним послом США в Росії. Про це повідомляє CNN, посилаючись на три джерела, знайомі з цим питанням, передають Патріоти України.

Лінн Трейсі розмовляє російською мовою і була другим дипломатом у Москві з 2014 по 2017 рік. Вона стане першою жінкою на цій посаді. З 2019 року вона є послом у Вірменії.

Терміни її прибуття і офіційного призначення залежатимуть від того, чи погодиться Росія прийняти її в якості посла в період величезної напруженості між Вашингтоном і Москвою через війну в Україні. За словами двох джерел, США вже надали владі РФ Трейсі в якості кандидата для затвердження.

Офіційні особи США відзначають, що Росія дійсно хоче підтримувати дипломатичні відносини з США і може бути зацікавлена в тому, щоб прийняти Трейсі, не відкладаючи процес забезпечення доступу їх посла у Вашингтоні.

Призначення Трейсі ознаменує повну зміну керівництва посольства в Москві. Офіційні особи США наполягають на тому, що вони планують швидко створити сильну дипломатичну команду в РФ. Нинішня динаміка війни в Україні не сприяє активній американо-російській дипломатії. Крім війни в Україні, питання затриманих в Росії американців, ймовірно, стане ключовим пріоритетом для нового посла.

"Немає жодних табу": Франція готова обговорювати постачання Україні винищувачів F-16

середа, 1 лютий 2023, 17:48

Франція готова до обговорення питання передачі Україні винищувачів F-16. Подібна військова допомога Києву не є під забороною. Наразі українська держава не зверталася до Парижа з офіційним запитом щодо постачання бойових літаків. Про це заявив міністр о...

"Психіатри уже безсилі": У Росії запропонували оголосити Лесю Українку "іноагентом" і отримали "вирок"

середа, 1 лютий 2023, 17:27

У російській Держдумі закликали записати в "іноагенти" видатну українську поетесу Лесю Українку, яка померла 110 років тому. Усі пам'ятники з цим "ідолом нацизму" на території РФ повинні бути замінені на пам'ятники "кадировцям", найманцям ПВК "Вагнера...