Перші 60 вагонів: До України прибула партія вугілля з Росії

Російське вугілля вже прибуло на Луганську теплоелектростанцію. Раніше СБУ оголосила про катастрофічну ситуацію з вугіллям в Україні. Представниця української делегації у ТКГ із Донбасу Вікторія Страхова повідомила на своїй сторінці на Facebook про те, що вугілля з Росії вже в Україні, передають Патріоти України.

"Перші 60 вагонів вугілля для Луганської ТЕС зайшли в Україну. Тепер можна бути впевненою, що місто Щастя та прилеглі населені пункти будуть щасливими хоча б у плані тепла", – завила Страхова.

Також представниця української делегації подякувала за це Сергію Назарову, який очолює російську сторону ТКГ.

Нагадаємо, в Луганській області Луганська ТЕС, що розташована у прифронтовому місті Щастя є єдиною, яка живить електромережі підконтрольної Україні території.

Яке відомо, Луганська ТЕС з 2014 року не має залізничного сполучення з рештою території України. Дві під'їзні колії проходять з окупованої території і зі сторони Росії. ТЕС повністю залежна від залізничних поставок виключно з території РФ. З 1 листопада 2021 року Росія заборонила поставки вугілля на Луганську ТЕС в рамках вугільної блокади України.

Китай продав РФ дронів на 12 млн доларів від початку повномасштабної війни, - The New York Times

вівторок, 21 березень 2023, 15:48

Китай продав країні-агресорці РФ безпілотники та запчастини до них на понад 12 мільйонів доларів від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Це вказує на продовження прихованої співпраці між Москвою та Пекіном, повідомляє The New York Time...

"Поставки боєприпасів Росії вже йдуть": Яковенко пояснив, наскільки далеко зайде Китай

вівторок, 21 березень 2023, 15:30

Китай може піти на постачання зброї Росії не тільки шляхом третіх країн, але безпосередньо передавати озброєння Москві, заявив російський опозиційний політик, журналіст і соціолог Ігор Яковенко, передають Патріоти України. В інтерв'ю Главреду він зазна...