Перші 60 вагонів: До України прибула партія вугілля з Росії

Російське вугілля вже прибуло на Луганську теплоелектростанцію. Раніше СБУ оголосила про катастрофічну ситуацію з вугіллям в Україні. Представниця української делегації у ТКГ із Донбасу Вікторія Страхова повідомила на своїй сторінці на Facebook про те, що вугілля з Росії вже в Україні, передають Патріоти України.

"Перші 60 вагонів вугілля для Луганської ТЕС зайшли в Україну. Тепер можна бути впевненою, що місто Щастя та прилеглі населені пункти будуть щасливими хоча б у плані тепла", – завила Страхова.

Також представниця української делегації подякувала за це Сергію Назарову, який очолює російську сторону ТКГ.

Нагадаємо, в Луганській області Луганська ТЕС, що розташована у прифронтовому місті Щастя є єдиною, яка живить електромережі підконтрольної Україні території.

Яке відомо, Луганська ТЕС з 2014 року не має залізничного сполучення з рештою території України. Дві під'їзні колії проходять з окупованої території і зі сторони Росії. ТЕС повністю залежна від залізничних поставок виключно з території РФ. З 1 листопада 2021 року Росія заборонила поставки вугілля на Луганську ТЕС в рамках вугільної блокади України.

"Ми з ними боремося з 1240 року": Військовий експерт розповів, чи вплине смерть Путіна на закінчення війни РФ і України

середа, 30 листопад 2022, 9:22

Смерть російського диктатора Володимира Путіна ніяк не позначиться на ході війни Росії проти України - адже там війну підтримує не тільки він, але і його найближче кремлівське оточення. Про це в ефірі "24 каналу" заявив відомий військовий експерт і пол...

Йде активна підготовка: У ЗСУ розповіли, коли українські військові погонять окупантів з Донбасу

середа, 30 листопад 2022, 8:58

Українські військові підуть у потужний контрнаступ на Донбасі і відкинуть ворога. Це може відбутися так блискавично, як це було на Харківщині. Про це заявив речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий, передають Патріоти України. Він зазначив, що ...