"Перші правильні дії": Окупанти втекли з позицій біля Волновахи, - Андрющенко

Частина російських окупантів, які несли службу в районі Волновахи Донецької області, кинули свої позиції та почали тікати. Про це повідомив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко у своєму Telegram-каналі 26 травня, передають Патріоти України.

За його словами, щонайменше 30 людей взяли військові автомобілі та почали тікати зі своїх позицій. Бачили їх на півночі Маріупольського району і наразі незрозуміло, куди саме вони пересуваються.

"Поки не ясно, чи хочуть вони від безнадійності на море чи до Росії рвонути біля Тельманово/Новоазовська. У будь-якому випадку – перші правильні дії окупантів", — йдеться у повідомленні.

Окремо Петро Андрющенко закликав громадян триматися від них подалі, бо росіяни, а в цьому випадку ще й озброєні, завжди несуть небезпеку. Солдатів, що втекли, слід уникати заради своєї ж безпеки.

Ситуацію з втечею продовжують відстежувати. Радник Маріупольського міського голови пообіцяв поділитися новими подробицями інциденту, як тільки про них стане відомо.Російська сторона ніяк не прокоментувала інцидент на час публікації матеріалу.

У Росії продовжує скорочуватися кількість бажаючих підписати контракт з Міноборони, влада обговорює нову мобілізацію

середа, 24 червень 2026, 20:55

У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...

Почаївську лавру перевірять на заборонені зв’язки із Московським патріархатом

середа, 24 червень 2026, 20:17

Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...