
Частина російських окупантів, які несли службу в районі Волновахи Донецької області, кинули свої позиції та почали тікати. Про це повідомив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко у своєму Telegram-каналі 26 травня, передають Патріоти України.
За його словами, щонайменше 30 людей взяли військові автомобілі та почали тікати зі своїх позицій. Бачили їх на півночі Маріупольського району і наразі незрозуміло, куди саме вони пересуваються.
"Поки не ясно, чи хочуть вони від безнадійності на море чи до Росії рвонути біля Тельманово/Новоазовська. У будь-якому випадку – перші правильні дії окупантів", — йдеться у повідомленні.
Окремо Петро Андрющенко закликав громадян триматися від них подалі, бо росіяни, а в цьому випадку ще й озброєні, завжди несуть небезпеку. Солдатів, що втекли, слід уникати заради своєї ж безпеки.
Ситуацію з втечею продовжують відстежувати. Радник Маріупольського міського голови пообіцяв поділитися новими подробицями інциденту, як тільки про них стане відомо.Російська сторона ніяк не прокоментувала інцидент на час публікації матеріалу.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...