"Перші удари Росії прийшлися на макети": Подоляк відповів на заяву Байдена, що "Україна не готувалася до війни"

Президент США Джо Байден заявив, що попереджав про загрозу війни, проте в Україні його слова проігнорували. Радник голови Офісу Президента відповів на ці слова, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Михайло Подоляк поцікавився, якщо Україна "не готувалася" до війни, чому перші російські удари прийшлися на макети, всі боєприпаси були розосереджені, а січень і лютий проходили в навчаннях.

За його словами, Україна готувалася до війни з минулого 2021 року. Адже інформацію про майбутнє вторгнення Росії давали не тільки західні розвідки, а й українська. "Тільки якщо хтось давав нам три дні, українська розвідка казала: вистоїмо. А от що зробили інші країни, знаючи про плани Москви вчинити геноцид, щоб її зупинити, – питання", – заявив Михайло Подоляк.

"Якби ми почали отримувати важку зброю в січні, ситуація могла б бути іншою", – зазначив радник голови Офісу Президента.

Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу – заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...