"Перші удари Росії прийшлися на макети": Подоляк відповів на заяву Байдена, що "Україна не готувалася до війни"

Президент США Джо Байден заявив, що попереджав про загрозу війни, проте в Україні його слова проігнорували. Радник голови Офісу Президента відповів на ці слова, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Михайло Подоляк поцікавився, якщо Україна "не готувалася" до війни, чому перші російські удари прийшлися на макети, всі боєприпаси були розосереджені, а січень і лютий проходили в навчаннях.

За його словами, Україна готувалася до війни з минулого 2021 року. Адже інформацію про майбутнє вторгнення Росії давали не тільки західні розвідки, а й українська. "Тільки якщо хтось давав нам три дні, українська розвідка казала: вистоїмо. А от що зробили інші країни, знаючи про плани Москви вчинити геноцид, щоб її зупинити, – питання", – заявив Михайло Подоляк.

"Якби ми почали отримувати важку зброю в січні, ситуація могла б бути іншою", – зазначив радник голови Офісу Президента.

Чотирьох вже затримала СБУ: Консул Росії у Харкові вербував агентів для ФСБ (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 13:00

Служба безпеки України знешкодила групу агентів ФСБ у Харківській і Донецькій областях із восьми місцевих мешканців. Агенти передавали окупантам інформацію про Збройні сили України, один із них прикривався документами помічника нардепа і журналіста, ін...

Виставляв українців злочинцями, нацистами та вандалами: У Львові затримали колишнього військового-пенсіонера (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 12:53

За даними спецслужби, агітатор публікував дописи на підтримку Путіна, війська загарбників та Росії загалом. Щодо України чоловік дотримувався протилежних поглядів, виставляючи українців злочинцями та вандалами, нацистами, фашистами тощо. "При цьому, з-...