"Перший досвід вони зараз набувають в Україні": Лукашенко звинуватив Польщу у підготовці... до вторгнення в Білорусь

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що сусідня Польща має намір вторгнутися до його країни та вщент знищити її. Про це він сказав у своєму Посланні до народу та парламенту, передають Патріоти України.

"Вони готуються вторгнутися на територію Білорусі, щоб знищити нашу країну. Роблять з наших людей бойовиків, а по-простому – бандитів, яких не шкода. Їм їх не шкода. Ми також маємо цю інформацію. Перший досвід вони сьогодні набувають в Україні. Щоправда, більше як гарматне м'ясо", - заявив білоруський диктатор.

З його слів, в Мінську так гостро "питання збереження суверенітету та незалежності країни". Мовляв, "хоче убезпеити білоруську державу та забезпечити мир білоруському народу".

Україна має докази причетності керівництва РФ до підриву дамби Каховської ГЕС - ГУР Міноборони

середа, 7 червень 2023, 20:44

Головне управління розвідки України має докази причетності вищого керівництва Російської Федерації до підриву дамби на Каховській ГЕС. Повідомлення про мінування об'єкту були ще минулого року. Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій...

"Зробив добру роботу": Прем’єр Латвії... подякував Путіну

середа, 7 червень 2023, 20:30

Прем'єр-міністр Латвії Кріш’яніс Каріньш вважає, що президенту держави-агресорки Володимиру Путіну можна подякувати за “добру роботу з об'єднання Європи вперше з 1945 року”. Таку його заяву на конференції Riga StratCom Dialogue 2023, присвяченій міжнар...