
Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита повідомив, що робота залізниці в гірській місцевості після ракетного удару окупантів стабілізована, потяги рухаються в звичному режимі. Про це він сказав в ефірі Всеукраїнського інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.
"На сьогоднішній день ситуація під контролем. Робота "Укрзалізниці" в гірській місцевості стабілізована, потяги рухаються в звичному режимі", - сказав Микита.
Він наголосив, що головною метою ракетного удару окупантів було дестабілізувати ситуацію у гуманітарному регіоні України, в якому наразі проживають біля 400 тис. громадян. "У нас нема військових підрозділів на території області і основна мета і, фактично, функція Закарпаття, це гуманітарна територія, яка надає допомогу великій кількості наших громадян, які тікають від війни і тут вони отримують притулок... Проживає біженців велика кількість, близько 400 тис. громадян... Ворог є цинічним… наносить ракетний удар для того, щоб дестабілізувати ситуацію в області і показати те, що ніхто не захищений", - сказав Микита.
Нагадавши, росіяни вперше завдали ракетного удару по Закарпаттю ввечері 3 травня. За даними Закарпатської ОВА, мішенню ракетного удару в регіоні, зокрема, стало і залізничне сполучення: "Ворожа ракета влучила в одну із залізничних підстанцій біля вокзалу у Воловці. На об'єктах в радіусі 500 м вибиті вікна, уламки ракети пошкодили автомобілі поблизу".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....