
Розвал російської влади розпочнеться з послів РФ та самого Міністерства закордонних справ країни-агресора. Далі у гру вступлять спецслужби. Таку заяву зробив радник голови Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі програми "ФЕЙГІН LIVE" на YouTube. Він зазначив, що російські посли вже "заробляють собі порятунок", передають Патріоти України.
"Багато російських послів приходять до наших послів і кажуть: "Ви не подумайте, ми не такі, це там виродки. Давайте ми вам трохи інформації дамо. Розкажемо. Покаємося". Перші завжди тікають дипломати...Ти живеш у Лондоні чи Пекіні, користуєшся всіма благами цивілізації і з тобою ще спілкуються", – сказав Арестович.
Він зазначив, що російські дипломати не хочуть відповідати за вчинки окупантів, які розстрілювали у Бучі дітей. Після того, як слідом за послами "посипеться" МЗС РФ, наступні в черзі – спецслужби, вважає Арестович. "Вони швидше тямлять у всіх цих іграх, ніж решта", – пояснив він. А правозахисник Марк Фейгін додав, що в РФ посли одночасно є й співробітниками спецслужб, тому він доносять до колег інформацію ззовні.
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...