
Мер Дніпра Борис Філатов опублікував перше з обіцяних відео, де розповідає подробиці тиску правоохоронців на місцеве самоврядування. Випуск присвячено ситуації з незаконно зведеною пʼятиповерхівкою на вулиці Лабораторній – де після блокування небезпечного будівництва в обласному управлінні СБУ звинуватили мерію у пособництві державі-агресору, передають Патріоти України.
"Незаконно споруджену пʼятиповерхівку, з якої місцевим на голови буквально летить цегла, слідчий СБУ вилучив як речовий доказ і передав назад забудовникам. Аби навіть за рішенням Верховного суду ми не могли її знести. Тож виникає питання: хто тут пособник агресора? Ми чи Соколов (слідчий в особливо важливих справах обласного управління СБУ, — ред.), якого прикриває його керівництво – аж до пана Нєвєдрова (начальник управління СБУ у Дніпропетровській області, – ред.)", – сказав Філатов. Він також підкреслив, що в країні є фактично дві СБУ – проте лише одна з них нищить російських ворогів по всіх фронтах.
Також мер Дніпра повідомив, що на найближчій сесії буде виділено необхідні кошти, аби врешті розібрати недобудову на Лабораторній. Далі витрати з демонтажу місту покриватиме забудовник – за це міськрада так само змагатиметься у суді.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...