Пес Байдена Мейджор стане першою твариною з притулку в Білому домі

У Байдена і його дружини Джилл дві німецьких вівчарки. Мейджора вони взяли в 2018 році в притулку в Делавері.

Пес обраного президента США Джо Байдена на прізвисько Мейджор (Major) стане першою твариною в Білому домі, узятою з притулку. Про це повідомляє CNN, інформують Патріоти України.

У Байдена і його дружини Джилл дві німецьких вівчарки. Мейджора вони взяли в 2018 році в притулку в Делавері. Мейджор приєднався до їх старшої німецької вівчарки Чемп (Champ), яку вони придбали в 2008 році.
У них вже є акаунти в Twitter (понад 122 тис підписників) і Instagram (56,5 тис підписників) під ніком @First_Dogs_USA. Мейджор буде першим собакою в Білому домі, взятим з притулку. Першою бездомною собакою, яка опинилася у глави держави, була собака Юкі, яку взяв президент Ліндон Джонсон.

У листопаді кандидат від демократів опублікував запис в Instagram, в якій закликав повернути собак в Білий дім.


Німеччина передала для ЗСУ ще "стаю" своїх "Гепардів"

середа, 10 серпень 2022, 22:41

Офіційний Берлін планує передати Збройним силам України ще 18 таких установок, вкрай необхідних для наступальних операцій для протидії російським штурмовикам. ФРН передала Україні ще чотири самохідні зенітні установки Gepard. Таким чином на озброєнні З...

"Спиш, а тут й***ний вибух, вікна навиліт": Цаплієнко поділився відео із розповіддю очевидця останніх подій в Криму

середа, 10 серпень 2022, 22:28

Місцеві жителі селища Новофедорівка в окупованому Росією Криму, де 9 серпня було знищено авіабазу окупантів, не вірять в офіційну версію "влади" про "підрив на складі боєприпасів", оскільки чули вісім чітких вибухів у різних місцях аеродрому. Внаслідок...