Петро Порошенко відзначає 54 день народження. Що подарували колеги

Порошенкові подарували торт

П'ятий президент Петро Порошенко 26 вересня 2019 року виповнилося 54 роки. Однак сьогодні йому не судилося святкувати у родинному колі, зазначають Патріоти України.

"Зустрічаю свій день народження традиційно на роботі. Приємно, що є люди, які пам'ятають і навіть у перервах між державними справами можуть зробити сюрприз", - написав Порошенко у Facebook. На фото він перебуває у Польщі.

Також політика вітають у мережах.

"Многая літа" - Володимир В'ятрович.

"Він , як і всі ми, дуже любить перемоги, але, на відміну від багатьох, вміє гідно приймати поразки. Він сильний. У нього не найлегший рік у житті. Але точно не найгірший" - Ірина Геращенко.

"Вітаю і дякую!" - Сашко Лірник.

"Приєднуюся до вітань!!!" - Олександр Ройтбурд.

"Будут лепить теперь историю про "распятого подростка?": Найманець "ДНР" вистрілив в 15-річну дівчинку та втік

неділя, 18 квітень 2021, 20:44

Член незаконних збройних формувань так званої «ДНР» вистрілив в дівчинку-підлітка і втік. Про це повідомив український блогер, який пише під ім'ям Фашик Донецький, передають Патріоти України.

Чехи побили "комсомольців ГРУ", котрих викликали до обложеного активістами посольства Росії в Празі

неділя, 18 квітень 2021, 20:15

Під час цього до місця мітингу прийшли група прихильників Росії, що складалася з 10 осіб. Один з противників рішення чеської влади включив гучномовець, проте мікрофон був вирваний у нього з рук. В результаті між прихильниками і противниками РФ трапилас...