П'ятниця від РНБО: Запроваджено санкції проти Фірташа, Фукса та розробників вірусу Petya

Олексій Данилов

У п'ятницю, 18 червня, відбулося засідання Ради національної безпеки та оборони України, на якому були введені нові санкції — тепер проти бізнесменів Дмитра Фірташа та Павла Фукса, а також проти організаторів кібератак на українські ресурси. Про це секретар РНБО Олексій Данилов повідомив під час брифінгу, зазначають Патріоти України.

Введено повний пакет санкцій до бізнесменів Дмитра Фірташа та Павла Фукса. Відносно Фірташа — через поставки сировини російським військовим підприємствам і володіння титановим бізнесом в окупованому Криму. Заходи до Фукса введені через компанію «Голден Деррік», у якій є родовища під санкціями.

Данилов також заявив про заходи по відношенню до творців сумнозвісного комп'ютерного вірусу Petya.

«Рішенням РНБО застосували санкції відносно чотирьох юридичних і шести фізичних осіб, афілійованих із спецслужбами Російської Федерації. Вони причетні до розробки вірусу Petya. Вони його адміністрували та організовували кібератаки в Україні», — сказав Данилов.

Продовжено санкції також проти кількох громадян РФ, в тому числі гендиректора МІА «Россия сегодня» Дмитра Кисельова та головного редактора «Россия сегодня» і телеканалу RT Маргарити Сімоньян.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року . 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 с...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців – елемент інформаційно-психологічної спецоперації кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...