
У п'ятницю, 18 червня, відбулося засідання Ради національної безпеки та оборони України, на якому були введені нові санкції — тепер проти бізнесменів Дмитра Фірташа та Павла Фукса, а також проти організаторів кібератак на українські ресурси. Про це секретар РНБО Олексій Данилов повідомив під час брифінгу, зазначають Патріоти України.
Введено повний пакет санкцій до бізнесменів Дмитра Фірташа та Павла Фукса. Відносно Фірташа — через поставки сировини російським військовим підприємствам і володіння титановим бізнесом в окупованому Криму. Заходи до Фукса введені через компанію «Голден Деррік», у якій є родовища під санкціями.
Данилов також заявив про заходи по відношенню до творців сумнозвісного комп'ютерного вірусу Petya.
«Рішенням РНБО застосували санкції відносно чотирьох юридичних і шести фізичних осіб, афілійованих із спецслужбами Російської Федерації. Вони причетні до розробки вірусу Petya. Вони його адміністрували та організовували кібератаки в Україні», — сказав Данилов.
Продовжено санкції також проти кількох громадян РФ, в тому числі гендиректора МІА «Россия сегодня» Дмитра Кисельова та головного редактора «Россия сегодня» і телеканалу RT Маргарити Сімоньян.
- Візіком карти. У Генштабі ЗСУ повідомили, що у ніч на 28 червня у окупованому Криму Сили оборони уразили залізничний міст у районі Ічок (колишній Ічківський, наразі Феодосійський район, - ПУ), який використовується окупантами для перекидання військ т...
У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...