
Воїни ЗСУ ліквідували двійко вояк із російської армії, які намагалися облаштувати спостережний пункт під Бахмутом. "Бавовна" прилетіла на окупантів, коли ті лиш взялися за лопати, передають Патріоти України.
Точним ударом по ворогу відзначилися бійці 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького. "Окупанти копали окоп, а викопали собі..." – йдеться у підписі до ролика.
На кадрах видно силуети двох загарбників, які стояли біля лісопосадки. Українські воїни не стали чекати, поки ті зможуть вирити собі черговий окоп на нашій землі, й завдали прицільного удару.
Постріл із протитанкового керованого ракетного комплексу "Фагот" прилетів вчасно й відправив окупантів на безкоштовний "концерт Кобзона".
"Під Бахмутом двоє окупанти хотіли облаштувати спостережний пункт та взялися за лопати. Водночас кмітливі протитанкісти 30-ї ОМБр взяли ПТРК "Фагот" і влупили по копачам ракетою. Фінал історії зрозумілий…" – додали в бригаді.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив сумніви щодо того, що президент США Дональд Трамп справді змінив своє ставлення до України, попри оцінки, які останнім часом лунають у західних медіа, передають Патріоти України. На думк...
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський припустив, що Росія може готувати провокацію на власній території під чужим прапором. Про це він написав у соцмережах, передають Патріоти України. На думку Сікорського, подібні дії можуть бути викори...