
У міністра закордонних справ Угорщини Петера Сіярто виявили коронавірус під час його робочої поїздки в Азію. Позитивний результат тесту він отримав у столиці Таїланду - Бангкоку. До цього він був у робочій поїздці на території Камбоджі. Про це заявив прес-секретар міністра, повідомляє угорське видання Hirado, передають Патріоти України.
За словами його прес-секретаря, Сіярто знаходиться в лікарні в Бангкоку. Наразі вирішується питання, як його доставити назад, в Угорщину. Після повернення додому міністра відправлять на карантин, щоб він не заразив сім'ю й оточення. В угорського прем'єр-міністра Віктора Орбана, з яким Сіярто був в Азії, негативний результат тесту на коронавірус.
"Спасибі за повідомлення, за переживання, молитви. Скажімо так: я нікому не бажаю такої ситуації. Влада Таїланду дуже подбала про мене, міністр охорони здоров'я відвідав мене в лікарні і встиг домовитися про поїздку додому, так що я їду в аеропорт", - зазначив Сіярто на своїй сторінці в Facebook.
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...
Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...