Під час маневрів "Запад-2021" Росія вперше використала ударний дрон "Ласточка" (відео)

Росія застосувала на «Запад-2021» ударний дрон «Ласточка»

На нещодавніх навчаннях «Запад-2021» Росія вперше застосувала ударний дрон з комплексу «Ласточка», повідомляють Патріоти України з посиланням на ТАСС.

У залежності від потреби безпілотний апарат споряджається уламковою або кумулятивною бойовими частинами.

Застосування обох типів відпрацювали на цьогорічних маневрах.

«Ударні безпілотні літальні апарати з комплексу «Ласточка» нанесли вогневе ураження по відкрито розташованій живій силі та знищили броньовану ціль умовного противника уламковими та кумулятивними боєприпасами», – заявили у оборонному відомстві Росії.

Ударний дрон запускається з наземної катапульти.

Тактико-технічні характеристики комплексу не озвучуються, раніше про його розробку також не повідомлялось.

На навчаннях «Запад-2021» російські військові вперше почали використовувати розвідувальні безпілотники «Форпост» як ударні.

Безпілотний літальний апарат скинув дві авіаційні бомби КАБ-20 по наземним цілям, щоправда момент ураження не показаний.

Фактично, мова йде про нову модифікацію дрона – «Форпост-Р», яка спеціально була розроблена для того, щоб перетворити багатоцільовий розвідувальний безпілотник в бойову одиницю.

Оригінальний БПЛА «Форпост» є ліцензійною копією ізраїльського БПЛА Searcher. У базовій версії комплекс «Форпост» включає в себе три БПЛА і наземну станцію управління. Маса одного безпілотника становить 500 кг. Він здатний здійснювати розвідку на висотах до 5 км протягом 16 годин на видаленні до 400 км.

Російський ударний БПЛА «Орион-е». Серпень 2021. Фото: ЗМІ РФ

Також на навчаннях «Запад-2021» на полігоні Муліно в складі розвідувального вогневого комплексу були задіяні безпілотні літальні апарати «Иноходец» («Орион») та «Орлан-10».

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

"Они не нужны в Донбассе. Они - наводчики ВСУ!": Чичеріна влаштувала "концерт" біля штаб-квартири ОБСЄ

субота, 23 жовтень 2021, 21:45

«Что касается миссии ОБСЕ, то она не нужна и не нужна с 2014 года. Она не только не на нашей стороне, известный факт, что некоторые из этой миссии были наводчиками для «укробандеровцев», — заявила вона.