Під час нової "вилазки" Путіна "в люди" помітили дуже цікаву деталь (фото)

У вівторок, 13 квітня, президент Росії Володимир Путін, який через пандемію нечасто "виходить в люди" останні майже півтора року, відвідав будівлю уряду. Судячи з кадрів Кремля, до нього нікого не підпускали. Увагу на це в своєму блозі в Telegram звернув відомий український політтехнолог Олексій Голобуцький, передають Патріоти України.

Путін під час візиту відвідав Координаційний центр уряду. Супроводжував його в ході візиту тільки прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін. Однак навіть заради фото вони не наблизилися один до одного. На всіх зображеннях, опублікованих Кремлем, Мішустін знаходиться на значній відстані від президента РФ.

"Никто - ни Мишустин, ни фотокоры, ни персонал Центра - ни на одном из фото не приблизился к Путину менее, чем на 10 метров. Это сразу же бросается в глаза: огромное помещение, Путин возле одной стены, все остальные - на другом конце", - зазначив Голобуцький.

Примітно, що Мішустін вже перехворів коронавірусом. Президент РФ Володимир Путін нещодавно за закритими дверима вакцинувалася від COVID-19. Тим не менш, небезпечна хвороба, очевидно, лякає 68-річного лідера Росії. Важливо зазначити, що, за даними російських ЗМІ, в ході пандемії людей допускали до Путіна тільки після проходження двотижневого карантину. Це стосувалося, в тому числі, осіб з його найближчого оточення. Наприклад, в 2020 році близько 80 ветеранам ВВВ довелося відсидіти 2 тижні в ізоляції заради участі в параді в Москві, де був присутній особисто Путін.

Скандал із орденом Білого орла не стихає: У Польщі пояснили позицію щодо Зеленського, Муссоліні та Шредера

понеділок, 22 червень 2026, 9:55

"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...

США та Іран домовилися? З'явилися подробиці переговорів щодо Ормузької протоки

понеділок, 22 червень 2026, 9:38

Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...