Під час перевірки "несення служби": "Командир" НЗФ "ЛНР" жорстоко вбив підлеглого

"Капітан" Броннікл, увечері 23 червня прийняв алкогольні напої і поїхав перевіряти несення служби на передових позиціях підрозділів НЗФ.

Офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан «Штірліц» в своєму Телеграм-каналі повідомив про жорстоке вбивство, що сталося в непідконтрольному Україні Алчевську Луганської області 24 червня поточного року, передають Патріоти України.

За словами Штефана, «співробітники МДБ ЛНР» в Антрациті затримали «заступника командира 16-го стрілецького батальйону четвертої окремої мотострілкової бригади 2 АК 8А Південного військового округу Броннікла Олександра Володимировича, відомого під позивним «Оскар»:
«24.06.2020 співробітниками мІгІбИ "ЛНР" в Антрациті був затриманий заступник командира 16 стрілецького батальйону 4 окремої мотострілкової бригади 2 АК 8А ЮжВО - Броннікла Олександра Володимировича (позивний "Оскар"). Затриманому інкримінують звинувачення за статтею 113 "УК ЛНР" - вбивство, вчинене з особливою жорстокістю».
Як додав «Штірліц, капітан Броннікл, увечері 23 червня прийняв алкогольні напої і поїхав перевіряти несення служби на передових позиціях підрозділів НЗФ, де і застрелив свого підлеглого.

Хіти тижня. "Незаконная власть на крови". Как "партия Кремля", воюя с Порошенко, будет уничтожать Зеленского", - експерт

вівторок, 4 серпень 2020, 0:35

"Даже не принимая во внимание запутанную политическую биографию бывшего депутата, который не один год находился в тени, а тут вдруг выскочил, стоит обратить внимание на частоту полетов Жвании в Москву через Минск. Как стало известно благодаря обнародов...

З архіву ПУ. Помилка по Фрейду? На з'їзді "Слуги народу" трапився конфуз через російську агресію (відео)

понеділок, 3 серпень 2020, 23:30

Дуже конкретне і болюче для багатьох українців словосполучення "російська агресія" перетворилося на незрозумілу "осійську агресію". На з'їзді партії президента України Володимира Зеленського "Слуга народу", який відбувся 9 червня 2019 року, допустили п...