Під час розгрому на Сіверському Дінці ЗСУ ліквідували чергового російського полковника (фото)

На війні в Україні було ліквідовано командира 12-ї окремої гвардійської інженерної Кенігсберзько-Городокської Червонопрапорної бригади окупаційної армії Росії, полковника Дениса Козлова. Його було знищено українськими бійцями в той час, як росіяни намагалися переправитися через річку Сіверський Донець на Донбасі. Як повідомляють російські пропагандистські видання, окупанта поховали у Муромі Володимирської області РФ. Його не стало 11 травня при наведенні понтонної переправи для подальшого просування військ, передають Патріоти України.

Саме в цей час путінська армія зазнала величезних втрат, намагаючись налагодити переправу через річку Сіверський Донець біля села Білогорівка Луганської області. Російські окупанти дев'ять разів намагалися переправити війська – і кожного разу їх громили.

Американський аналітичний центр Institute for the Study of War повідомив, що 11 травня Росія втратила 485 військових під час спроби здійснити переправу, також було знищено 80 одиниць техніки. Таких втрат ворог зазнав за кілька днів, упродовж яких рашисти намагалися подолати річку.

При цьому російські пропагандисти 9 травня навіть оголосили, що в районі Білогорівки рашисти нібито успішно переправилися через Сіверський Донець і "вийшли в тил до противника". "Кришка котла захлопується", – тріумфували пропагандисти, запевняючи, що повне оточення українських воїнів на Луганщині – справа практично вирішена. У цей час рашисти у великій кількості втрачали і техніку, і живу силу.

Зазначимо, що українські захисники минулої доби ліквідували ще близько двох сотень російських окупантів і знищили десятки одиниць їхньої техніки, зокрема два вертольоти й літак. Загалом на війні армія РФ втратила вже понад 27 900 військовослужбовців. Найбільші втрати противника напередодні спостерігалися на Лиманському й Запорізькому напрямках.

В Москві вже тріумфували історичну угоду: Сербія відмовилася розміщати у себе російську військову базу. Натомість в тій самій локації запрацює центр військового підготовки з НАТО – ЗМІ

понеділок, 15 серпень 2022, 21:41

Вашингтон і Белград на базі Південь розвиватимуть Головний центр навчання армії Сербії за стандартами НАТО, стверджують джерела. Сербія відмовилася від розміщення російської військової бази на території країни. Натомість Белград розширить співпрацю з Н...

"Йому можуть навіть виділити якийсь загін, але...": Піонтковський спрогнозував, чим закінчиться історія з Гіркіним

понеділок, 15 серпень 2022, 21:29

Колишній ватажок бойовиків на Донбасі Гіркін прагне взяти участь у війні росії проти України. За останньою інформацією, він перебрався з Криму до Херсонської області. Про це розповів російський публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України...