Під час візиту до США: Патріарх Варфоломій опинився у лікарні

Вселенський патріарх Варфоломій опинився в американській лікарні. Патріарх другий день перебуває з візитом у Сполучених Штатах Америки. Про це повідомляє The National Herald, передають Патріоти України.

Перед відправленням на службу в собор Святої Софії, як повідомляє The National Herald, патріарх Варфоломій відчував себе погано. На його самопочуття вплинув тривалий переліт в США і дуже завантажений графік.
З огляду на погане самопочуття патріарха, його лікар порадив відпочинок. Варфоломія з великою обережністю доставлять в лікарню Університету Джорджа Вашингтона. У медзакладі за патріархом спостерігатимуть лікарі. Зазначимо, патріарху Варфоломію вже 81 рік. Він став вселенським патріархом у листопаді 1991 року.

Проти "гнилого компромісу": Президент Чехії сподівається, що війна завершиться перемогою України

п’ятниця, 27 травень 2022, 0:34

Президент Швейцарії Ігнаціо Кассіс та лідер Чехії Мілош Земан зустрілися 26 травня. Згодом на спільному брифінгу політики розповіли, що обговорювали, зокрема, й тему війни в Україні, передають Патріоти України. Земан високо оцінив той факт, що Швейцарі...

"Ворогів від вибуху накрило сміттям, що відповідає сенсу їхнього життя і смерті": Українські бійці знищили окупантів під Сєвєродонецьком (відео)

п’ятниця, 27 травень 2022, 0:24

Українські захисники знищили ворожу позицію на Луганщині. Окупанти розташувалися на подвір'ї приватного будинку, але бійці Сил спеціальних операцій знайшли їх та ліквідували. Про це повідомили на сторінці ССО, передають Патріоти України. Зазначається, ...