Під час візиту до США: Патріарх Варфоломій опинився у лікарні

Вселенський патріарх Варфоломій опинився в американській лікарні. Патріарх другий день перебуває з візитом у Сполучених Штатах Америки. Про це повідомляє The National Herald, передають Патріоти України.

Перед відправленням на службу в собор Святої Софії, як повідомляє The National Herald, патріарх Варфоломій відчував себе погано. На його самопочуття вплинув тривалий переліт в США і дуже завантажений графік.
З огляду на погане самопочуття патріарха, його лікар порадив відпочинок. Варфоломія з великою обережністю доставлять в лікарню Університету Джорджа Вашингтона. У медзакладі за патріархом спостерігатимуть лікарі. Зазначимо, патріарху Варфоломію вже 81 рік. Він став вселенським патріархом у листопаді 1991 року.

"Раньше у меня было много друзей в ЧВК": Втікач Царьов розповів дуже повчальну для російських найманців історію

неділя, 5 грудень 2021, 0:00

"Тут колишній депутат-риг Олежка Царьов видав феєричний допис. З глибокими висновками. Просто проаналізуємо написане неупереджено", - пише блогер та журналіст Дмитро Вовнянко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продо...

"Це вже ультиматум": Цаплієнко впевнений, що Кремль навмисне "злив" план вторгнення в Україну

субота, 4 грудень 2021, 22:45

Стаття Bild із детальним планом вторгнення військ РФ в Україну – це ультиматум Кремля Заходу. Таку думку у своєму блозі у Facebook висловив відомий український журналіст, військкор Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України. "Ось це вже ультиматум. К...