
За минулу добу в Харкові в результаті ворожих обстрілів постраждали два мирних жителя, повідомив глава ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України.
"Вчора з реактивних систем залпового вогню був обстріляний Київський район. Сьогодні вранці російські окупанти завдали ударів в районі Павлова Поля, снаряд впав біля зупинки громадського транспорту. 1 людина отримала поранення вибуховою хвилею. За добу в цілому по Харкову – 2 поранених", - написав він у своєму Telegram.
Він повідомив, що ЗС РФ продовжують також обстрілювати населені пункти області, там теж є поранені серед мирного населення.
"Минулої доби обстрілювали Циркуни, 2 поранених. У Первомайському - 1 поранений. 1 цивільний постраждав від обстрілів Балаклії. Вночі обстріли окупантів зазнали Чугуївського району, в результаті обстрілу зайнялися приватні будинки, магазин і кафе. На щастя, ніхто не постраждав", - написав Синьогубов. Він додав, що в районі Ізюму ворог на окремих ділянках намагався провести розвідку боєм, але зазнав втрат і відступив.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...