
За минулу добу в Харкові в результаті ворожих обстрілів постраждали два мирних жителя, повідомив глава ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України.
"Вчора з реактивних систем залпового вогню був обстріляний Київський район. Сьогодні вранці російські окупанти завдали ударів в районі Павлова Поля, снаряд впав біля зупинки громадського транспорту. 1 людина отримала поранення вибуховою хвилею. За добу в цілому по Харкову – 2 поранених", - написав він у своєму Telegram.
Він повідомив, що ЗС РФ продовжують також обстрілювати населені пункти області, там теж є поранені серед мирного населення.
"Минулої доби обстрілювали Циркуни, 2 поранених. У Первомайському - 1 поранений. 1 цивільний постраждав від обстрілів Балаклії. Вночі обстріли окупантів зазнали Чугуївського району, в результаті обстрілу зайнялися приватні будинки, магазин і кафе. На щастя, ніхто не постраждав", - написав Синьогубов. Він додав, що в районі Ізюму ворог на окремих ділянках намагався провести розвідку боєм, але зазнав втрат і відступив.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...