
Харків перебуває під постійним обстрілом російських окупантів, але це не перешкоджає відважним українкам проводити мирні акції. Одна з таких відбулася 9-го квітня під консульством Росії у Харкові, повідомляють Патріоти України.
Після деокупації Київщини та Чернігівщини стали відомі звірячі дії російських окупантів. Терористи Путіна грабували українців та їх будинки й передавали речі додому в Росію.
Окупанти гребли все: дитячі іграшки, техніку, жіночі прикраси тощо. Також свідки з Маріуполя та інших міст розповідають про акти зґвалтування російськими військовими.
У відповідь на дії російських загарбників українська активістка Анна Шаригіна провела акцію протесту в Харкові. Вона прийшла під будівлю російського консульства. Там активістка розклала валізу з речами для дружин російських військових.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...