Під контролем росіян більша територія Сєвєродонецька, Маріуполю загрожує холера, - розвідка Британії

Війська країни-агресорки Росії не вдається домсягнути успіху в оточенні Сєвєродонецька в Луганській області. Навколо міста тривають бої з російськими окупантами. Втім, армії РФ не вдається захопити більше території, ніж вони контролюють наразі. Про це повідомляє розвідка Великої Британії у своєму щоденному звіті, передають Патріоти України.

"Росія знову контролює більшу частину міста, але її сили не домоглися успіху в спробах оточити ширшу територію з півночі і півдня", - йдеться в повідомленні.

У британському Мінобороні також наголошують, що намагається забезпечити базові комунальні послуги населенню на окупованих територіях. Зазначається, що доступ до безпечної питної води непостійний, є значні перебої в послугах мобільного зв'язку та Інтернету.

"У Херсоні, ймовірно, критичний дефіцит ліків, а Маріуполю загрожує великий спалах холери. Поодинокі випадки холери зареєстровані з травня. Медичні послуги в Маріуполі, ймовірно, вже близькі до колапсу: великий спалах холери в Маріуполі ще більше погіршить ситуацію", - наголошують у розвдці. Британці також зазначили, що медпослуги в Маріуполі, ймовірно, вже близькі до колапсу. Саме тому ймовірний великий спалах холери в місті ще більше посилить ситуацію.


Війська РФ можуть піти в наступ на північному сході від Харкова або з півдня Запоріжжя: Данілов оцінив загрози

середа, 8 лютий 2023, 9:56

Війська країни-агресора РФ мають на меті повне захоплення Донецької та Луганської областей. Однак вони можуть піти в атаку на Харківщині та Запоріжжі. ЗСУ готові до таких сценаріїв - наскільки окупантам вдасться добитися своїх цілей, залежить від дій у...

Росія не має бойової потужності для масштабного наступу в "нереалістичні терміни", - ISW

середа, 8 лютий 2023, 9:40

Військові аналітики в американського Інституту вивчення війни (ISW) прийшли до висновку, що російські війська готують наступ в Україні, для якого їм бракує бойової потужності. . Міністр оборони Росії Сергій Шойгу провів пресконференцію про стан війни...