Під Маріуполем підірвався російський десантний катер

ЗМІ повідомили про підрив десантного катера російських окупантів на міні під Маріуполем. Йдеться про корабель Д-106 із проєкту 11776 "Акула" Чорноморського флоту, передають Патріоти України.

Спікер Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук оприлюднив повідомлення у своєму Telegram-каналі, не підтвердивши та не спростувавши дані.

За аналогією із втечею російських військових з острова Зміїний 30 червня він запропонував зачекати на офіційне підтвердження "жесту доброї волі" від командування окупантів.

Нагадаємо, окупанти спішно евакуювали залишки гарнізону зі Зміїного двома швидкісними катерами через масований вогонь української артилерії. Щоб приховати провал, у командуванні військ РФ вигадали відмовку, що це був добровільний крок назустріч Україні.

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...