Під одним будинком знаходять по 80-100 тіл: Під час розбирання завалів у жителів Маріуполя руйнується психіка через гори трупів

Українці, які залишилися в Маріуполі, вимушені виконувати завдання, які їм дають окупанти. Це дозволяє їм прогодувати рідних, а також бути бодай у відносній безпеці, зазначають Патріоти України.

Як розповідає радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, під час розбору завалів у містян руйнується психіка. А все тому, що вони бачать під уламками безліч трупів.

Під час розборів люди блювали та впадали у ступор

Петро Андрющенко переповів історію одного з мешканців Маріуполя. Під тиском окупантів він був вимушений розбирати завали у місті. Але витримав він це робити усього кілька днів.

Чоловік, якому довелося вкотре пережити всі ці жахіття, розповів, що він не один працював над розбиранням завалів. Інші люди, які були поруч із ним, блювали, а то й узагалі впадали у мовчазний ступор. Нерідко траплялися й істерики. "Усе тому, що кількість людських тіл і їх фрагментів під завалами зводить з розуму", – зазначив Андрющенко.

Під кожним будинком знаходили до 100 трупів

На цьому моторошна історія не закінчується. Як зауважив мешканець Маріуполя, під кожним розібраним будинком виявляли 80 – 100 трупів мирних мешканців. Тож, зауважив Андрющенко, реальна цифра жертв може бути значно більшою.

Мешканці міста мають можливість вийти зі своїх сховищ, тож вони на власні очі бачать усе те, на що Маріуполь перетворили окупанти. "Тепер уся картина у них перед очима. Психіка й не витримує радощів "русского міра", – підкреслив Андрющенко.

На дверях квартир залишають моторошні написи

Російські загарбники не дозволяють ховати тих, хто загинув у власних помешканнях. Відтак, на дверях їхніх осель залишають написи, на яких вказують не дату смерті, а виявлення трупа. Щойно дійде черга, то, можливо, і їх зможуть поховати.

У "другої армії світу" нові втрати: Українські морпіхи ліквідували 16 окупантів і знищили ворожу гаубицю "МСТА-С"

п’ятниця, 19 серпень 2022, 13:42

У повідомленні наголошується, що морська піхота стійко та мужньо протистоїть російським окупантам на закріплених ділянках фронту. Так, на Донецькому напрямку морпіхи знищили шістьох осіб живої сили ворога. Крім того, артилерійські підрозділи ВМС завдав...

"Ми маємо сказати цим туристам чітке "ні": Глава МЗС Литви закликав країни ЄС зупинити дію довгострокових віз росіян до закінчення війни

п’ятниця, 19 серпень 2022, 13:28

Міністр закордонних справ Литви Габрієлюс Ландсбергіс заявив, що країни Європейського Союзу, які продовжують видавати росіянам туристичні візи, "ігнорують усі звірства, здійснені щодо українців". Він закликав знайти спільне та ефективне рішення, щоб об...