Під одним будинком знаходять по 80-100 тіл: Під час розбирання завалів у жителів Маріуполя руйнується психіка через гори трупів

Українці, які залишилися в Маріуполі, вимушені виконувати завдання, які їм дають окупанти. Це дозволяє їм прогодувати рідних, а також бути бодай у відносній безпеці, зазначають Патріоти України.

Як розповідає радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, під час розбору завалів у містян руйнується психіка. А все тому, що вони бачать під уламками безліч трупів.

Під час розборів люди блювали та впадали у ступор

Петро Андрющенко переповів історію одного з мешканців Маріуполя. Під тиском окупантів він був вимушений розбирати завали у місті. Але витримав він це робити усього кілька днів.

Чоловік, якому довелося вкотре пережити всі ці жахіття, розповів, що він не один працював над розбиранням завалів. Інші люди, які були поруч із ним, блювали, а то й узагалі впадали у мовчазний ступор. Нерідко траплялися й істерики. "Усе тому, що кількість людських тіл і їх фрагментів під завалами зводить з розуму", – зазначив Андрющенко.

Під кожним будинком знаходили до 100 трупів

На цьому моторошна історія не закінчується. Як зауважив мешканець Маріуполя, під кожним розібраним будинком виявляли 80 – 100 трупів мирних мешканців. Тож, зауважив Андрющенко, реальна цифра жертв може бути значно більшою.

Мешканці міста мають можливість вийти зі своїх сховищ, тож вони на власні очі бачать усе те, на що Маріуполь перетворили окупанти. "Тепер уся картина у них перед очима. Психіка й не витримує радощів "русского міра", – підкреслив Андрющенко.

На дверях квартир залишають моторошні написи

Російські загарбники не дозволяють ховати тих, хто загинув у власних помешканнях. Відтак, на дверях їхніх осель залишають написи, на яких вказують не дату смерті, а виявлення трупа. Щойно дійде черга, то, можливо, і їх зможуть поховати.

Наступ триває: Легіонери "Свободи Росії" показали фрагмент бою біля Шебекіно в РФ (відео)

п’ятниця, 2 червень 2023, 10:58

Легіонери "Свобода Росії" показали відео бою на території РФ. Відповідне відео бійці оприлюднили у Telegram, передають Патріоти України. "Фрагмент бою легіонерів із села Нова Таволжанка. Триває бій. Продовжуємо тримати вас у курсі. Росія буде вільною! ...

У Кремлі постала дилема - кидати додаткові сили під власний кордон чи на фронт, - розвідка Британії

п’ятниця, 2 червень 2023, 10:55

Перед керівництвом РФ постала значна дилема: перекидати додаткові сили до лінії фронту, чи посилювати захист власного кордону. Про це Міністерство оборони Великої Британії повідомляє у Twitter,передають Патріоти України. У зведенні зазначають, що добро...