
Нинішня влада, прикриваючись карантинними обмеженнями, намагається максимально посилити репресивні інструменти для боротьби з опонентами. Про це на Майдані Незалежності зі сцени під час Всеукраїнської акції "Стоп реванш" 24 травня заявила волонтерка, народний депутат України Софія Федина, повідомляють Патріоти України.
"Сьогодні тут зібралися три найбільші "терористки", яких "потерпілий" боїться найбільше: я, Маруся Звіробій і Тетяна Чорновол. Ми готові виходити, бо під прикриттям карантину багато речей почало творитися не тільки показово: зневаження армії, заруба економіки. Але вони почали під прикриттям карантину будувати тоталітарну державу, де все контролюється, де впроваджується новітнє рабство, де людина стає ніким, як це було в Совєцькому Союзі", – застерігає Софія Федина.
"Рік тому я думала, що, можливо, це несвідомо, можливо не навчились, не пояснив хтось. Зараз я впевнена, що все це свідомо і якщо не поставити блок, то відбити атаку може бути пізно", – зазначає Федина.
Вона закликала до єдності патріотичні сили, особливо перед місцевими виборами, які мають відбутися восени цього року. "Якщо на місцях більшу частину отримає ОПЗЖ, яка отримує левову частину падіння рейтингу Зеленського, то буде біда по всій українській державі", – наголошує Софія Федина.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...