
Нинішня влада, прикриваючись карантинними обмеженнями, намагається максимально посилити репресивні інструменти для боротьби з опонентами. Про це на Майдані Незалежності зі сцени під час Всеукраїнської акції "Стоп реванш" 24 травня заявила волонтерка, народний депутат України Софія Федина, повідомляють Патріоти України.
"Сьогодні тут зібралися три найбільші "терористки", яких "потерпілий" боїться найбільше: я, Маруся Звіробій і Тетяна Чорновол. Ми готові виходити, бо під прикриттям карантину багато речей почало творитися не тільки показово: зневаження армії, заруба економіки. Але вони почали під прикриттям карантину будувати тоталітарну державу, де все контролюється, де впроваджується новітнє рабство, де людина стає ніким, як це було в Совєцькому Союзі", – застерігає Софія Федина.
"Рік тому я думала, що, можливо, це несвідомо, можливо не навчились, не пояснив хтось. Зараз я впевнена, що все це свідомо і якщо не поставити блок, то відбити атаку може бути пізно", – зазначає Федина.
Вона закликала до єдності патріотичні сили, особливо перед місцевими виборами, які мають відбутися восени цього року. "Якщо на місцях більшу частину отримає ОПЗЖ, яка отримує левову частину падіння рейтингу Зеленського, то буде біда по всій українській державі", – наголошує Софія Федина.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....