Під прицілом дві області: Військовий розкрив плани ворога до 9 травня

Російська армія нині всіма силами в Донецькій та Харківській областях намагається окупувати якомога більше територій до 9 травня, зазначив начальник штабу дивізіону артилерійської розвідки окремої артилерійської бригади Національної гвардії України Ігор Яременко в коментарі "Ми-Україна", передають Патріоти України

За його словами, до "сакральної дати" росіяни прагнуть продемонструвати свої "успіхи" та що в них досі є ресурси для повноцінного наступу.

Він вказав, що командування РФ поставило перед своїми солдатами завдання — захопити всю Донецьку агломерацію та частину Харківської області. Військовий додав, що російські піхотні групи регулярно здійснюють штурми, а із приходом так званої "зеленки" ще більше активізували наступальні дії. Загарбники час від часу наступають із застосуванням важкої техніки.

Яременко зазначив, що армія країни-агресора зазнає величезних втрат, однак не припиняє атакувати по всій лінії фронту.

От такі "камні с нєба": Після українських ударів по Московському НПЗ на росіян обрушився чорний дощ

четвер, 18 червень 2026, 17:57

Жителі мікрорайону Залізничний у підмосковній Балашисі повідомили про появу темного нальоту на автомобілях, підвіконнях та одязі після "нафтового" дощу. Зранку в Москві було атаковано нафтопереробний завод, передають Патріоти України з посиланням на Th...

Ворог хоче прорватися: Росіяни активізувалися на прикордонні однієї з областей України, - ISW

четвер, 18 червень 2026, 17:21

Російські війська продовжують наступальні дії одразу на кількох напрямках, однак суттєвих проривів не зафіксовано. Водночас ворог активізувався на прикордонні Сумської області, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (I...