Під Путіним "захитається крісло", в РФ починається війна всіх проти всіх, - експерт

Після провалів на Харківщині, втрати Лиману і систематичної втрати територій на Херсонщині у країні-агресорці Росії починають шукати винних у своїх бідах. У РФ незадоволені поразками, і всередині держави посилюються внутрішні протиріччя, передають Патріоти України.

Тим часом серед росіян, яких раніше ця війна не зачепила, зараз зростає тривожність. Протиріччя в РФ посилюються починаючи від економіки країни і закінчуючи психологічним станом російського суспільства. Про це розповів політолог Володимир Фесенко, пише "Новое время".

"У російського керівництва зараз все більше і більше непевності. Вони починають робити непідготовлені рухи. Вся ця мобілізація, авральне приєднання окупованих територій, все це свідчить, що минулі плани не спрацьовують і вони починають робити непідготовлені кроки, що також посилює проблеми", – зазначає політолог.

Через поразки в РФ зараз посилюється критика генералів і загалом верхівки російського війська. Це ще більше вбиває їхню мотивацію воювати. Проте не може виграти війну армія, яка не хоче воювати, наголосив Фесенко.

Внутрішні протиріччя, які наростають у Росії, вигідні Україні. Вони можуть призвести до того, що під Путіним нарешті "захитається крісло".

"Взаємні звинувачення і посилення протиріч між різними силовими структурами в Росії врешті-решт ослаблюють їх потенціал. Це на нашу користь, хай вони між собою собачаться і шукають винного. Для нас головне, щоб послаблювалася вся ця силова вертикаль російської влади, оскільки на ній тримається Путін", – зазначив політолог.

"Наше майбутнє - рабство": Росіянин зізнався, що чекає на Росію, і розкритикував Путіна (відео)

субота, 3 грудень 2022, 8:56

Пересічні росіяни не бачать шляхів розвитку своєї країни, окрім як в рабство. Обіцянкам президента Володимира Путіна також уже не вірять, передають Патріоти України. Це слідує з експрес-інтерв'ю жителя одного з російських сіл, якого попросили описати р...

"Пора переглянути деякі рішення": Ексзаступник генсека НАТО назвав ракети, які можуть захистити Україну від ударів РФ по критичній інфраструктурі

субота, 3 грудень 2022, 8:30

Тактичні балістичні ракети ATACMS здатні допомогти Силам оборони України суттєво обмежити здатність ЗС РФ обстрілювати критично важливу інфраструктуру. США варто переглянути своє ставлення до поставок ЗСУ деяких видів озброєнь, передають Патріоти Украї...