Під річницю початку війни РФ може почати вторгнення на двох напрямках: Резніков назвав небезпечні місця та атакуючі сили ворога

Міністр оборони Олексій Резніков закликав до нової військової допомоги Україні з боку країн НАТО, адже очікує наступу Росії на сході чи на півдні. Він вважає, що Росія може пов'язати новий наступ до річниці повномасштабного вторгнення. Про це Резніков заявив в інтерв'ю BFMTV.

"Ми не можемо втрачати ініціативу… Думаємо, що, враховуючи те, що вони (росіяни. – ред.) живуть символікою, вони можуть щось спробувати навколо 24 лютого…Ми не недооцінюємо нашого ворога", – сказав міністр.

Резніков заявив про "500 тисяч російських солдатів", мобілізованих Кремлем.

"Офіційно заявляли про 300 тисяч, але коли ми бачимо війська на кордонах, то, за нашими оцінками, це значно більше", – пояснив міністр оборони.

На думку Резнікова, збройні сили РФ "можуть здійснити наступ за двома напрямками: це може бути Донбас, а може бути південь".

Це сценарій, до якого готується Київ і який спонукає президента Володимира Зеленського та його уряд просити нової військової допомоги у союзників по НАТО, зазначає BFMTV.

"Ми говоримо нашим партнерам, що ми теж повинні бути готові якнайшвидше. Тому потрібна зброя для стримування ворога, адже все на війні вирішує ініціатива", – додав Резніков.

Також він подякував Франції за відправку 12 нових гармат "Цезар". І наголосив на необхідності швидкого отримання Україною "повітряних засобів".

Резніков попросив навчати українських пілотів на літаках, які, ймовірно, нададуть країни-союзниці.


Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 загиблих воїнів

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:50

Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 полеглих захисників. Про це повідомляє прес-служба Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передають Патріоти України. "Сьогодні вдалося повернути додому тіла 83 загиблих ук...

"Ще нічого не починали, а танк вже нікуди не поїде": У мережі одним відео показали, що чекає на загарбників в Україні

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:28

Захисники України продовжують очищати рідну землю від навали військ РФ, нерідко присікаючи їхні спроби просунутися вперед ще на етапі ідеї. Так було знищено черговий танк окупантів і поранено його екіпаж, передають Патріоти України. "Демілітаризація" в...