
Екс-лідер "Правого сектора" та командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош повідомив, буцімто списку санкцій Ради національної безпеки та оборони (РНБО) увійшли чеченці, які воюють на боці України проти російської агресії Про це він написав у своєму Facebook, передають Патріоти України.
За словами Яроша, йдеться нібито про військових із добровольчого батальйону імені Шейха Мансура. "Вважаю, що кремлівська агентура, яка інфільтрована у силові українські структури та владу, проводить спецоперацію по дестабілізації ситуації всередині держави, з метою подальшого розширення агресіі та повномасштабного вторгнення в Україну… Саме тому агенти Кремля всунули у списки злодіїв, бандитів, антиукраїнських елементів, людей, які пліч-о-пліч з нами пройшли військовий шлях з 2014 року, боронячи нашу Свободу і Незалежність", – наголосив він.
Крім того, він попередив владу: "Ми, наших побратимів-чеченців, не віддамо на поталу ворогу". "Якщо для їх захисту треба буде використати силу – ми це зробимо… Дуже сподіваюсь на патріотичну, державницьку позицію Секретаря РНБО та офіцерів і генералів СБУ і МВС!" – підсумував Ярош.

69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...