
Екс-лідер "Правого сектора" та командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош повідомив, буцімто списку санкцій Ради національної безпеки та оборони (РНБО) увійшли чеченці, які воюють на боці України проти російської агресії Про це він написав у своєму Facebook, передають Патріоти України.
За словами Яроша, йдеться нібито про військових із добровольчого батальйону імені Шейха Мансура. "Вважаю, що кремлівська агентура, яка інфільтрована у силові українські структури та владу, проводить спецоперацію по дестабілізації ситуації всередині держави, з метою подальшого розширення агресіі та повномасштабного вторгнення в Україну… Саме тому агенти Кремля всунули у списки злодіїв, бандитів, антиукраїнських елементів, людей, які пліч-о-пліч з нами пройшли військовий шлях з 2014 року, боронячи нашу Свободу і Незалежність", – наголосив він.
Крім того, він попередив владу: "Ми, наших побратимів-чеченців, не віддамо на поталу ворогу". "Якщо для їх захисту треба буде використати силу – ми це зробимо… Дуже сподіваюсь на патріотичну, державницьку позицію Секретаря РНБО та офіцерів і генералів СБУ і МВС!" – підсумував Ярош.

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....