
Правоохоронці оголосили підозру колишньому заступнику глави Офісу президента в незаконному збагаченні на 15,7 млн гривень. Про це повідомило НАБУ у середу, 22 травня.
Слідство встановило, у період з 2020 по 2022 роки експосадовець придбав активи вартістю 17,1 млн гривень. При цьому він мав заощадження та офіційний дохід за цей період у розмірі понад 1,3 млн гривень. Різниця між вартістю придбаного майна та коштами склала 15,7 млн гривень.
Йдеться про два автомобілі, а саме Mercedes-Benz та Volkswagen, два мотоцикли, а саме Honda та BMW, три паркомісця в Києві, квартиру у Львові та земельну ділянку на Закарпатті, – йдеться у повідомленні.
Колишній чиновник намагався приховати наявність цього майна. Він оформив більшу його частину на рідного брата, зберігши за собою право розпоряджатися ним у повному обсязі. Мотоцикл Honda зареєстрував на друга, а потім переоформив на себе.
Дії підозрюваного кваліфікували за статтею про незаконне збагачення (ст.368-5 КК України). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Антикорупціонери не вказують імені підозрюваного. Водночас Інтерфакс-Україна стверджує, що мова йде про Андрія Смирнова.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...